توفیدز: روز عجیب رژیم: سوتی وحشتناک خامنه ای و اعتراف تلخ محسن رضایی

روز عجیب رژیم: سوتی وحشتناک خامنه ای و اعتراف تلخ محسن رضایی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

روز عجیب رژیم: سوتی وحشتناک خامنه ای و اعتراف تلخ محسن رضایی

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

علی خامنه ای به رسم سال های قبل از همه گیری بیماری و برای نمایش اینکه محبوبیتی در میان دانشجویان دارد، به صورت گزینشی و پس از گذراندن دانشجویان از فیلترهای مختلف با تعداد انگشت شماری از آن ها دیدار می کند. دیداری که به افشای هادی محمد زاده یکی از دانشجویانی که پیش تر در این دیدارها شرکت کرده و اکنون به آمریکا مهاجرت کرده است، مانند یک فیلم سینمایی کارگردانی میشود. حالا در ادامه همین سلسله نمایش های تکراری، دانشجویانی که روز سه‌شنبه ششم اردیبهشت با رهبر جمهوری اسلامی ایران دیدار کردند، از او خواستند که عنوان «انقلابی‌گری» را از مجلس شورای اسلامی پس بگیرد. آن هم در قالب جملاتی که کاملا مشخص بود از بیت علی خامنه ای به آن ها دیکته شده بود. سایت علی خامنه‌ای که به صورت لحظه‌ای اظهارات او را توئیت می‌کرد، ابتدا پاسخ رهبر جمهوری اسلامی به این درخواست را منتشر کرد ولی بعد در تنظیم نهایی خبر، آن را حذف کرد. و دلیل آن گویا اشتباهی بود که علی خامنه ای در پاسخش مرتکب شد و یک واقعیت این روزهای رژیم را بازگو کرد.
علی خامنه‌ای در واکنش به درخواست دانشجویان گفت: «حالا صحبت مجلس شد و اعتراض به مجلس و درخواست از من که عنوان انقلابی‌گری را پس بگیرم از این مجلس. خب خیلی نماینده‌های این مجلس همین جوان‌های دیروز در جایگاه شمایند. یعنی خیلی‌ از آن‌ها جوان‌هایی هستند که چند سال قبل از این مثل شما تایید می کردیم و می‌آمدند و حرف می‌زدند، بعدها هم با تایید ما تلاش به رده های بالا تر رسیدند.
این سخنانی بود که در ابتدا از علی خامنه ای در توییتر در اکانت رسمی خود او منتشر شد و به سرعت با تغییر کلمات به شکل دیگری انتشار یافت. اگر دقت کنیم، او در این جمله یک اشتباه فاحش کرده که حثایق بسیاری را آشکار می کند. او دو بار از واژه تایید صحبت می کند: او می گوید … چند سال قبل از این مثل شما تایید می کردیم و می‌آمدند و حرف می‌زدند، بعدها هم با تایید ما تلاش به رده های بالا تر رسیدند.
این جمله یعنی اینکه اعتراف به اینکه چقدر این دیدار ها ساختگی است و فقط با تایید خود حامنه ای و دیکتع سوالات و صحبت ها شکل میگیرد و این اولین بار اتس که خامنه ای رسما به آن اعتراف می کند. دوم اینکه در ادامه خامنه ای در کی سوتی دیگر می گوید که نمایندگان با تایید او به رده های بالا میرسند. واقعیاتی که همه می دانند اما به نظر می رسد که علی خامنه ای دیگر با کهولت سن حتی ثادر به صحنه سازی و پنهانکاری نیست.
در قسمت دیگر از سایت رهبر جمهوری اسلامی واکنش او به جنجال موسوم به «خرید سیسمونی» توسط خانواده محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، از ترکیه و همچنین دفاع وی از احداث پروژه پتروشیمی میانکاله به‌رغم اعتراض‌های وسیع فعالان محیط زیست و مدنی را ذکر کرده.
گفتنی است که پس از اینکه وحید اشتری که نخستین بار خبر سفر خانواده قالیباف به ترکیه را منتشر کرد، خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت: «نمی‌شود آن بالا نشست و با چفیه برای مردم از تولید ملی و اشتغال و ممنوعیت ورود لوازم خانگی و خودروی ملی سخنرانی کرد و خانواده را برای خرید سیسمونی بدرقه ترکیه کرد. داریم ازین تناقض‌ها پاره می‌شویم».
در پی آن روزنامه‌ها و برخی از چهره‌های نزدیک به رهبر جمهوری اسلامی ایران علنا یا به‌طور تلویحی به دفاع از آقای قالیباف برخاسته و منتقدان او را «معاند» و «خوارج جدید» خواندند.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها