رویترز : شاهزاده رضا پهلوی در اقدامی بی سابقه خامنه ای را آچمز کرد

رویترز : شاهزاده رضا پهلوی در اقدامی بی سابقه خامنه ای را آچمز کرد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

رویترز : شاهزاده رضا پهلوی در اقدامی بی سابقه خامنه ای را آچمز کرد

خبرگزاری رویترز در گزارشی از اقدام جدید شاهزاده رضا پهلوی می نویسد و می گوید که شاهزاده رضا پهلوی با حرکت در جهت ایجاد ائتلاف، خامنه ای را آچمز کرده و اکنون تمام تمرکز اتاق فکرهای ر ج ا بر این است که اگر ائتلاف فراگیز صورت بگیرد چطور ممکن است بتوانند در مقابل سیل جمعیت مقاومت کنند.

بر کسی پوشیده نیست که خواست اکثریت جوانان انقلابی ایران، بازگشت به اقتدار و مسیر ترقی و ارزشهای بنیان نهاده شده ای است که ایرانیان حداقل در دوران پادشاهی پهلوی تا حدودی تجربه کرده اند. این امر را می توان از نظرسنجی ها دریافت ، که در بسیاری از آنها، یکی از واضح ترین شیوه های حکمرانی که مردم آن را به ولایت فقیه ترجیج می دهند، پادشاهی مشروطه است.
اکنون در بطن جامعه معترضین ایران به ندرت می توانید گفتمانی بیابید که در آن بحث از "دزدیده شدن" شورش 57 یا حتی آرمانهای چپ گرایانه مطرح باشد (که نمی توان یافت!). آنچه فریاد زده می شود گفتمان آزادیهای فردی و میهن پرستی در قالب نظامی سکولار است که شاهزاده رضا پهلوی بارها آن را در سخنرانی هایش عنوان کرده است.
با این حال، جوانان ایرانی به زعم اینکه که دلیل فرسایشی شدن انقلاب عدم ایتلاف شاهزاده رضا پهلوی با سایر اشخاص بی وزن و کم اهمیتی است که نام اپوزیسیون بر خود نهاده اند، در شبکه های اجتماعی فریاد ایتلاف سر دادند که بلافاصله با پاسخ مثبت شاهزاده رضا پهلوی مواجه شد.
دست دوستی شاهزاده به سوی افرادی که در ادبیات سیاسی ، جایگاهی ندارند و حتی در مقاطعی نشان داده اند که دشمنان خونی خاندان پهلوی هستند نمایشی درخشان از حسن نیت و وطن پرستی این شاهزاده ای است که مردم ایران پدرش را با بی لطفی از کشور خود راندند. با این حال و علی رغم نشان دادن حسن نیت از سوی شاهزاده رضا پهلوی حالا برخی از همین سلبریتی های سیاسی هستند که گویا با ظاهر کردن باطن خود که به فکر سودجویی هستند، شروط احترام به رای مردم و تمامیت ارضی و سایر شروطی را که شاهزاده برای ائتلاف عنوان کرده است شروط نامعقولی می دانند! در همین راستا خبرگزاری رویترز در گزارشی تحت عنوان اینکه شاهزاده رضا پهلوی با این حرکت رهبر ر ج ا و سرکرده مافیا را آچمز کرد، نوشته است که اکنون شاهزاده پهلوی با اقدامی که نشان از بزرگزاده بودنش دارد، نشان داده که تنها به فکر نجات مردم ایران است و به قدرت سیاسی فکر نمی کند. این خبرگزاری می گوید حتی در صورت ایتلاف، هدایت انقلاب ایران، در سطح عملیاتی و میدانی، می بایست توسط فرد یا افرادی کارآشنا و میهن پرست انجام پذیرد که فراحزبی عمل نموده و به دور از هر کنشگری سیاسی یا تعلق خاطر حزبی، صرفا باورمند به رای مردم و تمامیت ارضی ایران باشند و شکل و ساختار حکومت آینده را منوط به رای اکثریت ملت ایران می دانند. روبترز می نویسد که یکی از حربه های سپاه از وحشت ایجاد ائتلاف تئسط شاهزاده پهولی این بوده است که توسط نیروهای سایبری اشت، به مردم اینگونه القا کند که شاهزاده رضا پپهلوی با ر حج ا همکاری می کند. در حالی که کدام انسان عاقلی می تواند باور کند که فردی که شاهزاده ایران بوده و توسط گروهی مافیایی سال ها دور از وطن مانده چطور می تواند با این گروه مافیایی همکاری کندئ. این مانند این است که فردی با پدر خود، بر سر یک مییز بنشیند.

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها