زندگینامه «دکتر یوزف منگله»: فرشته مرگ در ارتش آلمان نازی

زندگینامه «دکتر یوزف منگله»: فرشته مرگ در ارتش آلمان نازی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

زندگینامه «دکتر یوزف منگله»: فرشته مرگ در ارتش آلمان نازی

Deep stories channel / کانال دیپ استوریز:
https://www.youtube.com/c/deepstories
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
Deep Extra channel / کانال دیپ اکسترا:
https://www.youtube.com/c/DeepExtra
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

حمایت اختیاری از دیپ پادکست:
https://www.youtube.com/channel/UCXpLBBvO1JRm4S1_eBa6Zcw/join

Instagram: Https://www.instagram.com/deep.podcast
Telegram Channel: Https://www.telegram.me/deeppodcast
یوزف (جوزف) منگله
در دنیایی زندگی میکنیم که وحشت در آن رخنه کرده است در طول جنگ جهانی دوم یکی از وحشتناکترین اتفاقات تاریخ رخ داد و در طی جنگ جهانی دوم انسانهای زیادی پا به عرصه وجود گذاشتند یکی از آنها دکتر جوزف (یوزف) منگله بود. دکتر یوزف منگه متولد آلمان بود و در دوران کودکی در خانواده خود زندگی ارامی را سپری میکرد. دکتر یوزف منگله معروف است به (فرشته مرگ) این که چرا به «یوزف منگله» فرشته مرگ میگویند چیزی است که در این ویدیو خواهیم فهمید.
یوزف منگله که برخی نیز او را (جوزف منگله) صدا میکنند پس از گذراندن دوران کودکی بسیار بیمار شد اما یوزف منگله از دل این بیماری جان سالم به در برد و جوزف منگله دوباره توانست به زندگی خود بازگردد. یوزف منگله در سن هفده سالگی بسیار به درس علاقه نشان داد و دوست داشت شاگرد اول کلاسش باشه. یوزف منگله که بعدها به فرشته مرگ شهرت پیدا کرد وارد دانشگاه پزشکی مونیخ در آلمان شد و یوزف منگله تحصیلات خود را در رشته پزشکی آغاز کرد. یوزف منگله در دوران تحصیل در دانشگاه بسیار به درس علاقه داشت. رابطه یوزف منگله به سایر هم کلاسی هایش تا حدودی کم شده بود اما از آن طرف یوزف منگله علاقه زیادی به دختران جوان نشان میداد. یوزف منگله رفتارش با دختران جوان رفتاری قرون وسطایی بود و با این افراد همچون دوران کهن ارتباط برقرار میکرد همین امر باعش شده بود دخترها به جوزف منگله یا همان یزف منگله علاقه بیشتری پیدا کنند. در واقع «یوزف منگله» با درجه دکتری از دانشگاه فارق‌التحصیل شد و واقعا یوزف منگله یک پزشک تحصیل کرده بود. یوزف منگله تبدیل شد به (دکتر یوزف منگله) اما هنوز کسی «دکتر یوزف منگله» را فرشته مرگ نمیدانست. دکتر یوزف منگله در یکی از آزمایشگاههای ارتش نازیها که زیر نظر آدولف هیتلر اداره میشد مشغول به کار شد و کار تفکیک نژادی را انجام میداد هدف او از اینکار این بود که نژاد یهودی ها را از نژاد سایر افراد جدا کند. خودِ ِیوزف منگله هم فردی نژادپرست بود. حزب نازی آلمان هم نژادپرست بود و در و تخته به هم دیگه چفت شده بودند. به همین دلیل اقدامات دکتر (یوزف منگله) در حزب نازی آلمان مورد توجه رهبران حزب نازی آلمان و همچنین نزدیکان آدولف هیتلر قرار گرفت و دکتر یوزف منگله رو وارد ارتش اس اس آلمان نازی کردند که افراد ارتش اس اس آلمان نازی از نزدیک ترین افراد به (آدولف هیتلر) بودند و حال دکتر (یورف منگله) هم یکی از همین افراد نزدیک به آدولف هیتلر و عضو اصلی ارتش اس اس آلمانی نازی بود. در برخی منابع نوشته شده که ارتش اس اس آلمان نازی که «دکتر یورف منگله» یکی از اعضای رسمی آن بود گارد ویژه محافظان «آدولف هیتلر» رو تشکیل میدادند.
دکتر جوزف منگله یا دکتر یوزف منگله در همان جوانی با دختری به نام (آیرین شون بین) ازدواج کرد هنگامیکه فرزند اول دکتر یوزف منگله به دنیا آمد دکتر جوزف منگله در آنجا حضور نداشت زیرا ارتش اس اس آلمان نازی یک عملیات چند ماهه رو در کوهستانها برگزار کرده بودند و دکتر یوزف منگله که بعد ها به «فرشته مرگ در آلمان نازی» شهرت پیدا کرد برای این عملیات به همراه ارتش اس اس آلمان نازی به اون مناطق رفته بود. سه ماه بعد دکتر (یوزف منگله) از عملیات بازگشت و به خانواده ملحق شد در همین دوران زمزمه هایی مبنی بر آغاز (جنگ جهانی دوم) به گوش میرسید.
منابع:
https://www.history.com/this-day-in-history/the-angel-of-death-dies
https://www.britannica.com/biography/Josef-Mengele

اگر دوست دارید از زندگینامه دکتر یوزف منگله اطلاع یابید میتوانید این ویدوی را تماشا کنید که به زندگینامه دکتر یوزف منگله پرداخته شده است. دکتر یوزف منگله به فرشته مرگ در ارتش حزب نازی آلمان شهرت دارد

مطالب مرتبط