ستاره تیم ملی سومین بازیکن برتر لیگ قهرمانان؛ طارمی بالاتر از امباپه و صلاح

ستاره تیم ملی سومین بازیکن برتر لیگ قهرمانان؛ طارمی بالاتر از امباپه و صلاح به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

ستاره تیم ملی سومین بازیکن برتر لیگ قهرمانان؛ طارمی بالاتر از امباپه و صلاح

سلام به همراهان همیشگی روزنامه سرخابی؛ امروز شنبه ششم اسفند ماه، در هفتصد و چهل و ششمین شماره، خبرهای داغ فوتبال ایران طی ۲۴ ساعت گذشته رو با هم مرور می‌کنیم.

ستاره تیم ملی سومین بازیکن برتر لیگ قهرمانان
طارمی بالاتر از امباپه و صلاح

«مهدی طارمی» تاکنون ۵ گل در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رسانده است. بر همین اساس ستاره فوتبال کشورمان در ارزیابی فنی سایت «سوفا اسکور» از بهترین بازیکنان این فصل لیگ قهرمانان با کسب ۷.۸۵ امتیاز است و بعد از لیونل مسی و رابرت لواندوفسکی به عنوان سومین بازیکن برتر اروپا انتخاب شد. در این رده بندی «محمد صلاح» و «کیلیان امباپه» پایین‌تر از طارمی قرار دارند.

پایان نگرانی‌ها در مورد مهره کلیدی ساپینتو

«محمد محبی» که در جریان تمرین روز پنجشنبه باشگاه استقلال در برخورد با سیدحسین حسینی دچار مصدومیت شده بود، روز گذشته در کنار سایر نفرات به تمرین پرداخت. مصدومیت محبی تنها یک ضرب خوردگی بود و این بازیکن دچار مشکل جدی نشد. بدین ترتیب نگرانی‌های ساپینتو در مرود غیبت این بازیکن به پایان رسید.

آخرین وضعیت مدافع مصدوم پرسپولیس

«دانیال اسماعیلی‌فر» مدافع راست پرسپولیس که با سرماخوردگی دیدار با سپاهان را به پایان رساند، همچنان وضعیت مبهمی برای تقابل با نفت مسجدسلیمان پیش رو دارد. با این حال او امیدوار است بتواند در فاصله زمانی باقیمانده تا بازی با نفت مسجدسلیمان، از نظر بدنی آماده رقابت برای حضور در ترکیب و همراهی تیمش شود.

۲ شکایت پرسپولیس رد شد

کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال از رد شدن دو شکایت باشگاه پرسپولیس خبر داد. «با توجه به شکایت باشگاه پرسپولیس از مهدی حق تعالی، کمیته وضعیت پس از بررسی پرونده نسبت به دعوی خواهان قرار رد صادر کرد.همچنین در پرونده دیگر شکایت باشگاه پرسپولیس از آریا برزگر، کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان قرار رد صادر کرد.»

واکنش رسانه پرتغالی به محبوبیت ساپینتو در ایران

وب سایت «observador» در پادکست روز گذشته خود اعلام کرد که ساپینتو این روزها یک قهرمان و بت واقعی برای هواداران استقلال است. در این برنامه ضمن تشریح عملکرد ساپینتو، صدای تشویق هواداران استقلال (با فریاد ساپینتو) هم پخش شد و مجریان این پادکست هم اسم سرمربی استقلال را بعد از هر بار تشویق هواداران تکرار کردند!

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv

مطالب مرتبط