سرنوشت عجیب یک مهره پر نفوذ رژیم در اوکراین و اعزام یگان ویژه ایرانی به اوکراین

سرنوشت عجیب یک مهره پر نفوذ رژیم در اوکراین و اعزام یگان ویژه ایرانی به اوکراین به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

سرنوشت عجیب یک مهره پر نفوذ رژیم در اوکراین و اعزام یگان ویژه ایرانی به اوکراین

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

همانطور که همه در خبرها شنیدیم، ر ج ا ، برای خوش خدمتی به روسای روس خود به ویژه پوتین و رئیس اداره اطلاعات و امنیت روسیه، نه تنها تا کنون نامی از روس ها به عنوان آغازگران جنگ نبرده است، بلکه حتی اندک اهمیتی هم برای اتباع ایرانی حاضر در اوکران قائل نشد و آخرین کشوری بود که به دنبال نجات شهروندان خود در این کشور رفت. براساس آخرین گزارش ها از دانشجویان ایرانی گرفتار در خارکوف ، این دانشجویان ضمن تشریح شرایط فاجعه‌بار خود، جهت خروج از این شهر و انتقال به نقطه‌ای امن درخواست کمک کرده‌اند.به گزارش آواتودی، برپایه گزارش دریافتی از دانشجویان، حدود ۱۴۰ نفر از دانشجویان در شهر خارکوف اوکراین ضمن اعتراض به تعلل مسئولان جمهوری اسلامی در اطلاع‌رسانی و فراهم کردن زمینه‌های خروج آنها پیش از آغاز تجاوز نظامی روسیه به اوکراین، خواستار اقدام فوری برای نجات جان خود شده‌اند. طبق این گزارش، اوضاع در شهر خارکوف به حدی ناامن است که هیچ راهی برای خروج از شهر وجود ندارد، پرواز هواپیماها ممنوع شده و دانشجویان فاصله زیادی با سیستم حمل و نقل عمومی و قطار دارند و همزمان از هر طرف صدای متمادی بمباران و شلیک موشک و گلوله به گوش می‌رسد.اما در این میان ر ج ا به جای اینکه به فکر نجات جان چند هزار شهروند خود در اوکراین باشد، گروهی از نیروهای یگان ویژه را تنها برای نجات جان یکی از نورچشمی های علی خامنه ای به اوکراین فرستاده است و این شخص کسی نیست بجز محسن گلپایگانی، برادر زاده رئیس دفتر علی خامنه ای. به گزارش خبرگزاری آرتی ام روسیه، محسن گلپایگانی که برای مذاکره با اوکراینی ها جهت باج دادن به آن ها برای حل مشکل هواپیمای اوکراینی عازم اوکراین شده بود، با شروع عملیات نظامی روس ها توسط اوکراینی ها بازداشت می شود. خبرگزاری های اوکراینی نوشته اند که او در قامت یک دیپلمات وارد اوکراین شده، اما در واقع با ملاقات هایی که با برخی مقام های عالی رتبه اوکراین داشته و با برخی اقدامات او برای مقامات امنیتی اوکراین واضح می شود که او در واقع برای انجام عملیات جاسوسی در اوکراین توسط روس ها آموزش داده شده است. به نظر می رسد که با توجه به نزدیکی گلپایگگانی به بیت علی خامنه ای، نجات او به یگ درگیری احتمالا گستره اطلاعاتی و یا حتی فیزیکی ختم شود. گفتنی است که تنش ها بلوک شرق با اوکراین این روزها در حالی روبه گسترش است که علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی با تأخیر شش روزه به حمله نظامی روسیه به اوکراین واکنش نشان داد و بدون محکوم کردن تجاوز روس‌ها گفت، «آمریکا اوکراین را به این نقطه کشاند!» وی همچنین ادعا کرد مردم اوکراین برای دفاع از کشورشان به میدان نیامدند!

سخنان امروز خامنه ای

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها