سفر پنهانی خامنه ای به روسیه (گزارش جنجالی خبرنگار معروف)

سفر پنهانی خامنه ای به روسیه (گزارش جنجالی خبرنگار معروف) به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

سفر پنهانی خامنه ای به روسیه (گزارش جنجالی خبرنگار معروف)

#خامنه_ای #خامنئي #پوتین #روسیه #اعتراضات_سراسری #اعتراضات_مردمی #شاهزاده_رضا_پهلوی

داریا ناهیالو سردبیر معروف یکی از روزنامه های مشهور و جنجالی به نام کیف پست در گزارشی جنجالی ادعا کرده است که هفته گذشته علی خامنه ای با یک پرواز اختصاصی به همراه دو فرمانده سپاه و دو نفر از نزدیکانش در نهاد رهبری به روسیه سفر کرده است و با ولادیمیر پوتین و رئیس سازمان امنیت روسیه نشست مشترکی برگزار کرده اند. این خبرنگار با اشاره به احداث یک پل عظیم و استراتژیک نظامی میان روسیه و چین گفته است که روسیه بنا دارد مسیری ویژه برای تبادل نیروهای نظامی با ج ا نیز ایجاد کند. ناهایو می گوید که احتمالا پوتین و رئیس سازمان امنیت روسیه به خامنه ای این وعده را داده اند که در صورت ایجاد چنین مسیری، در صورت بروز ناآرامی در ایران می توانند سریع تر نیروهای خود را برای حفظ رژیم خامنه ای اعزام کنند اما این خبرنگار معتقد است که این وعده فریبی بزرگ است و روسیه و چین به دنبال ایجاد مسیری استراتژیک برای نیروهای خود برای برتری نظامی منطقه اس هستند. گفتنی است که در همین راستا روسیه و چین، با احداث یک پل مرزی در منطقه "بلاگووشچنسک" به یکدیگر وصل شدند. این پل آنقدر عریض است که از روی آن کامیون های سنگین عبور می کنند این پل یک پل نظامی میان چین و روسیه است که با سرعتی باور نکردنی در همین دوران اخیر ساخته شد. این خبرنگار می گوید که هر دو کشور میدانند که سایه جنگ سنگین دور از ذهن نیست و به همین دلیل هر دو آماده مقابله مشترک و متقابل با آن می شوند. و در این راه فطعا بیشترین سودجویی را از گماشته بی چون و چرایشان یعنی علی خامنه ای خواهند برد. داریا ناهایو همچنین گفته است که به احتمال زیاد علی خامنه ای و سران ر ج ا دریافته اند که دیگر قادر به ادامه حکومت نیستند و قطعا یکی از اهداف آنها درخواست تضمین از روسیه برای حمایت از آن ها و در صورت براندازی و سرنگونی ج ا ، پناه دادن به آن ها است.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط