سقوط در جهنم : گزارش تکان دهنده خبرگزاری فرانسه از آینده ایران

سقوط در جهنم : گزارش تکان دهنده خبرگزاری فرانسه از آینده ایران در مجله ویدیویی توفیدز. حاوی اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

جستجوی سایت

سقوط در جهنم : گزارش تکان دهنده خبرگزاری فرانسه از آینده ایران

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

گزارش رادیو فرانسه: ایران با یک بحران بزرگ اقتصادی و اجتماعی روبرو است که در واقعیت نتیجۀ نهایی تحریم های آمریکا است. این بحران بزرگ اقتصادی و اجتماعی به بحران بی اعتمادی مردم به رهبران جمهوری اسلامی آمیخته است و از گویاترین نشانه های این بحران بی اعتمادی، غیبت بی سابقۀ رای دهندگان در آخرین انتخابات ریاست جمهوری است که به روی کار آمدن ابراهیم رئیسی منجر شد.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

دیدار نمایشی ابراهیم رئیسی به تاریخ ۸مرداد ۱۴۰۱ از روستای سیل‌زده مزداران از توابع فیروزکوه و اعتراض یک هموطن به او، آینهٔ تمام‌نمایی از وضعیت انفجاری ایران است. در یک‌سو سران و کارگزاران نظام ولایت فقیه را می‌بینیم که اولویت آنها حفظ کیان ولایت فقیه برای ادامهٔ چپاول و فساد سیستماتیک خود و همپالگی‌هایشان است، در دیگرسو مردمی را که در فجایع طبیعتی بی‌دفاع مانده‌اند و یاری‌رسانی جز دستان خالی خود ندارند. در این گفتگو دقت کنید.

ابراهیم رئیسی: این بسیار ارزشمند است این حادثه بعد از امداد و نجات و اسکان و تغذیه و همه اینها تازه کار شروع می‌شه باید به این مردم کمک کرد که در خانه‌هایشان انشاءالله سامان پیدا کنند.

مطالب مرتبط
اپلیکیشن موبایل توفیدز
مطالب دیگر