سنت شکنی شاهزاده رضا پهلوی پس از 12 سال! پیام ویژه شاهزاده به مردم ایران و جهان

سنت شکنی شاهزاده رضا پهلوی پس از 12 سال! پیام ویژه شاهزاده به مردم ایران و جهان به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

سنت شکنی شاهزاده رضا پهلوی پس از 12 سال! پیام ویژه شاهزاده به مردم ایران و جهان

#شاهزاده_رضا_پهلوی #رضا_پهلوی #شاهزاده #rezapahlavi #اعتراضات_سراسری

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

شاهزاده رضا پهلوی و شهبانو فرح سپس برسر مزار شاه فقید، در مسجد رفاعی حضور یافتند. فرح پهلوی، شهبانوی ایران پس از این بازدید امروز در حساب توییتر خود عکس‌هایی را از حضور خانواده پهلوی در مراسم چهل و دومین سالگرد درگذشت همسرش، محمدرضا پهلوی در قاهره منتشر کرده است. اما مراسم امسال با سال های گذشته یک تفاوت عمده داشت. آخرین باری که این مراسم به این گستردگی برگزار می شد، پس از اعتراضات مردمی در سال 1388 بود که شاهزاده رضا پهلوی، ولیعهد ایران این چنین در کنار خانواده خود و طی تشریفات ویژه بر سر مزار پدر حاضر شد و حالا بعد از ۱۲ سال در یک مراسم خانوادگی ایشان مجددا به همراه مادر و همسر و دو دخترش بر مزار پدرش حاضر شده است. اما حضور شاهزاده و بیانیه هایی که از سوی ایشان و شهبانو فرح پهلوی مخابره شده است از دید بسیاری از تحلیلگران سیاسی یک تفاوت عمده با سال های پیشین دارد. از دید ظاهرر مراسم باید گفت که فرح میترا پهلوی دختر شاهزاده رضا پهلوی برای نخستین بار در این مراسم پدرش را همراهی کرده است. و شاید پس از مرگ شاه فقید ایران این بزرگترین گردهمآی بستگان درجه اول شاهنشان بر سر مزار وی باشد، که خود می تواند نشان از تغییر رویکرد خانواده پهلوی باشد. به اعتقاد تحلیلگران با دنبال کردن بیانیه های شاهزاده ، در سال های اخیر متوجه می شویم که وی پس مدتی که به صلاح دید خود و مشاورانش سکوت اختیار کرده بود و یا اینکه با احتیاط بیشتری در منش سیاسی خود عمل می کرد، اکنون دیگر رو به یک رویارویی جدی با ر ج ا آورده است. او می خواهد ثابت کند که خانواده پهلوی هنوز مستحکم پابرجاست و با پشتیبانی مردم ایران می تواند به کمک ایرانیان بیاید. به اعتقاد مک برومن کارشناس واشنگتن ست ، بیانیه های شاهزاده و شهبانو خود گویای این است.

مطالب مرتبط