سند لو رفته پزشکی قانونی: کشته آبان ماه به دست رژیم بیش از 4811 نفر است

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

سند لو رفته پزشکی قانونی: کشته آبان ماه به دست رژیم بیش از 4811 نفر است

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 رای)
Loading...

سند لو رفته

تصویر فوق مربوط به نامه ای از پزشکی قانونی جمهوری اسلامی است که آمار هولناک کشته شدگان اعتراضات آبان 1398 را 4811 نفر افشا می کند.
اعتراضات آبان ماه 1398 در ابتدا به دلیل افزایش جهشی قیمت بنزین توسط دولت و تایید آن توسط خامنه ای (رهبر ایران)، شروع شد اما در ادامه به سرعت تبدیل به اعتراض ضد کلیت نظام جمهوری اسلامی شد.
رژیم برای مقابله با معترضان دست به اسلحه برد و با استفاده از اسلحه جنگی و در غالب موارد با استفاده از تک تیراندازان سپاهی و بسیجی، تعداد زیادی از معترضان را کشت.
نامه ای که تصویر آن منتشر شده است به نظر واقعی می رسد چرا که اولا مفصل و دارای جزییات است و دوما در تصویر موارد دیگری غیر از خود نامه نیز دیده می شود
از جمله پاکت نامه حاوی آرم قوه قضاییه که احتمال واقعی بودن نامه را بیشتر میکند. در این نامه تعداد کشته شدگان قیام آبان ماه، 4811 نفر اعلام شده است.
وزارت خارجه آمریکا نیز قبلا اعلام کرده بود که تعداد کشته شدگان را بیش از 1000 نفر می داند، همچنین خبرگزاری معتبر رویترز نیز پیش از این به نقل از منابع خود در وزارت کشور حسن روحانی، تعداد کشته شدگان را بیش از 1500 نفر اعلام کرده بود.

سازمان عفو بین الملل نیز که یکی از سازمان های معتبر زیرمجموعه سازمان ملل است تعداد را بیش از 300 نفر اعلام کرده بود. چند روز پیش نیز، حسن روحانی طی یک سخنرانی اعلام کرده بود دقیق ترین آمار در زمینه تعداد کشته شدگان را پزشکی قانونی کشور در اختیار دارد اما پزشکی قانونی کشور نیز اعلام کرد، آمار را باید شورای امنیت کشور اعلام کند.

اکنون با توجه به اعلان خود دولت حسن روحانی که آمار دقیق را پزشکی قانونی کشور در اختیار دارد و با فاش شدن این نامه، می توان دقیق ترین آمار در زمینه تعداد کشته شدگان را رقم اعلام شده در این نامه دانست.

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر