آشنایی با سوابق جنایی امامزاده جدید جمهوری اسلامی، شهید پورن استار جورج فلوید !

آشنایی با سوابق جنایی امامزاده جدید جمهوری اسلامی، شهید پورن استار جورج فلوید ! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

آشنایی با سوابق جنایی امامزاده جدید جمهوری اسلامی، شهید پورن استار جورج فلوید !

جدا از اینکه قتل ناجوانمردانه جورج فلوید به دست آن پلیس قاتل، امری محکوم و مذموم است و قاتلینش باید در دستگاه عدالت تنبیه شوند، اما بد نیست که کمی با امامزاده جدید جمهوری اسلامی و حزب دموکرات آمریکا آشنا شویم.

از بازی در فیلم و ویدیوهای پورن جورج فلوید که بگذریم، ایشان سوابق سنگینی در جرم و جنایت، دزدی مسلحانه و قاچاق کوکایین دارد.

پورن جورج فلوید

این امامزاده جدید جمهوری اسلامی حتی سابقه گذاشت اسلحه روی شکم یک زن باردار برای دزدی و تهدید به شلیک به جنین وی در رحم را در کارنامه پر بار خود داراست.

این شهید بزرگوار در سال 2009، به جرم جنایت درجه 1 و دزدی مسلحانه ای که در سال 2007 داشته، به پنج سال حبس محکوم شده است. همچنین جناب جورج فلوید، در سال 1990، دو محکومیت به دلیل قاچاق مواد مخدر و کوکائین در پرونده خود دارد و در سال 1998 هم به دلیل سرقت با سلاح گرم، 10 ماه را در زندان هریس کانتی به سر برده.

این شهید بزرگوار و سنبل فعلی آزادی خواهی صدا و سیمای جمهوری اسلامی، CNN (صدا و سیما شعبه آمریکا)، بی بی سی (صدا و سیما شعبه انگلستان و ملکه بزرگوار) و حزب دموکرات آمریکا و دیگر رسانه های به اصطلاح آنتی ترامپیست اروپا، چند روز پیش به دلیل سعی در استفاده از اسکناس تقلبی برای خرید توسط پلیس بازداشت شد تا به نوعی کلکسیون جنایات خود را تکمیل کرده باشد که متاسفانه به شکل ناجوانمردانه ای توسط چند پلیس بد، کشته شد و نتوانست به خرج مالیات دهندگان امریکایی، چند سال دیگر از عمر پر برکت خود را در زندان به سر کند.

گزارش پزشک قانونی هنفین کانتی در تاریخ 2 ژوئن 2020 اشاره می کند که شهید جورج فلوید در زمان مرگ نه تنها ناقل ویروس کرونا بوده و بلکه به شدت تحت تاثیر مواد مخدری همچون فنتانیل، متافتامین و نیز ترکیبات خاصی از کانابیس و مورفین بوده است.

البته جالب اینجاست که هیچ کدام از مدیای شهیدپرور چپ و یا صدا و سیمای جمهوری اسلامی، علاقه ای به انتشار این گزارشات و حقایق زندگی پر بار این شهید مقدس راه آنتی ترامپ را ندارند و به هر دری می زنند که این گزارشات منتشر نشوند!

ما هم امیدواریم که قاتلین وی در دستگاه عدالت محاکمه و مجازات شوند، اما همچنین امیدواریم که در کنار عدالت، حقیقت زندگی این قدیس و سنت زمانه جمهوری اسلامی و دموکراتهای آمریکا، که تمام زندگی شیرینش برای اطرافیان، خاطرات به یادماندنی را رقم زده هم برای پیروانش بازگو شود!

مرجع گزارشات:

George Floyd Criminal Past Record/Arrest History/Career Timeline: Baggie, Gun Pregnant and All Details

https://www.newsbreak.com/minnesota/minneapolis/news/0PFhIs2c/george-floyd-criminal-past-arrest-timelinehistoryrecord-of-robbery-baggie-gun-pregnant-and-all-details

مطالب مرتبط