سوتی باورنکردنی صدا و سیمای رژیم در بازگو کردن ماجرای فتح تهران و اعلام خبر فرار عوامل رژیم

سوتی باورنکردنی صدا و سیمای رژیم در بازگو کردن ماجرای فتح تهران و اعلام خبر فرار عوامل رژیم به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

سوتی باورنکردنی صدا و سیمای رژیم در بازگو کردن ماجرای فتح تهران و اعلام خبر فرار عوامل رژیم

#زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی #اعتراضات_سراسری #ایران #خامنه_ای #شاهزاده_رضا_پهلوی #نه_به_جمهوری_اسلامی #mahsaamini

به نظر می رسد که با استعفای اندک نیروهای کاربلدی که در صدا و سیمای ر ج ا باقی مانده بودند، اکنون این سازمان حکومتی تهی تر از همیشه شده و حتی در یک ادیت ساده و تصویرسازی جهت فریسب اندک مهاطبان خودش هم ناکام مانده است. یک مثال آن سوتی های بی پایان صدا و سیما در انعکاس راهپیمایی های 13 آیان بود و مثال دیگر آن اتفاقی بود که همین امشب افتاد و اخبار صدا و سیما به ناگهان پخش شد و آ« بازگو کردن فرار برخی مسولان رژیم از تریبون رسمی خبر سیما بود. در انعکاس اخبار راهپیمایی عوامل حکومت در 13 آبان آنقدر تکرار صحنه ها و استفاده از تصاویر آرشیوی زیاد بود که نیازی به بازگو کردن آن در اینجا نیست و و آنقدر این تصاویر در شبکه های اجتماعی دیده شد که دیگر حتی شکی برای اندک موافقان رژیم هم نگذاشت چقدر کفگیر رژیم و صداو سیمایش به ته دیگ خورده. در مورد فرار مسولین هم خبرنگران بخش خبری ساعت 19 شبکه یک سیما که به نظر در حال انتقاد به فیش حقوقی نجومی برای شمس‌الدین فرزادی‌‌پور، سرپرست شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) بود و فیش حقوقی 51 میلیون تومانی او را نمایش می داده، حواسش نبود که در قسمتی از این فیش حقوقی، پاداشی بابت مساعدت در خروج مخفیانه سران سپاه گنجانده شده است. جالب تر اینکه فیش حقوقی این مسول معاف از مالیات هم بوده است و باید به این رقم پاداش، حقوق ماهیانه او را نیز اضفه کرد و این در حالی است که بازنشستگان شرکت هما از سال گذشته تاکنون در اعتراض به مشکلات مختلف از جمله معضلات معیشتی تجمع برپا کرده‌اند که اخیرا در تازه‌ترین مورد به دستور فرزادی‌پور و با هماهنگی نیروهای انتظامی سرکوب شدند. شمس‌الدین فرزادی‌پور پیشتر معاونت عملیات هوانوردی نیروی هوافضای سپاه پاسداران را به عهده داشته است.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط