سوتی وحشتناک خبرگزاری های حکومتی، سازمان اطلاعات سپاه را سراسیمه وارد میدان کرد

سوتی وحشتناک خبرگزاری های حکومتی، سازمان اطلاعات سپاه را سراسیمه وارد میدان کرد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

سوتی وحشتناک خبرگزاری های حکومتی، سازمان اطلاعات سپاه را سراسیمه وارد میدان کرد

#مهسا_امینی #زن_زندگی_آزادی #ایران #خامنه_ای #mahsaamini #نه_به_جمهوری_اسلامی #شاهزاده_رضا_پهلوی #انقلاب #تهران #تهرانگردی

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

روز گذشته خبرگزاری خای حکومتی خبری را منتشر کردند که در ابتدا شاید خود این خبرگزاری ها از مفهوم آ« آگاه نبودند. خبری که به سرعت پس از انتشار وایرال شد و اگر هم اکنون این خبر را جستجو کندی دیگر در خبرگزاری های داخلی آ« را نمی یابید و در خبرگزاری های خارج از کشور اما تصویر گزارشی که مربوط به این خبر در خبر گزاری هایی همچون فارس منتشر شده موجود است و دلیل حذف این خبر چیزی نیست بجز دستور فوری سازمان اطلاعات سپاه.
اما این خبر چه بود و چرا موجب شد که سازمان های امنیتی ر ج ا، به سرعت وارد عمل شوند و از انتشار آن جلوگیری کنند ؟ ماجرا این است که در هفته های اخیر که بازار سکه، ارز، طلا ، خودرو، و مسکن آشفته تر از همیشه شده است و روز به روز ثیمت ها رکورد های جدیدی را ثبت می کنند، خبرگزاری های حکومتی در میان همه خبر هایی که نشان از سرنگونی و فروپاشی اقتصادی و سیاسی رژیم دارند، یک خبر به ظاهر مثبت برای ارائه به طرفدارانشان پیدا کردند. و آن خبر این بود که علی رفغم گرانی مسکن و گرانی 10 درصدی در برخی مناطق تهران، در مناطق 1 و 2 تهران کاهش قیمتی حدود 1- 3 میلیون تومان در بازار مسکن رخ داده است. این خبر در ابتدا در رسانه های حکومتی به صورت گشترده انتشار یافت و حتی روزنامه همشهری از آ« به عنوان سیاست اقتصادی درست دولت ابراهیم رئیسی یاد کرد. تا اینکه تحلیگران اقتصادی و متخصصان بازار، پرده از این کاهش ثیمت برداشتند.
برای اینکه موضوع روشنن تر شود، برمیگردیم به گزارشی که تجارت نیوز در 28 خرداد ماه امسال منتشر کرد و نشوت که حداقل 19 درصد بازار مسکن در متاطق 1 و 2 تهران در دست سران ر ج ا ، و یا بستگان در جه 1 و 2 آن ها است. اگر این دو خبر را حالا در کنار هم قرار دهیم، به نتیجه ای نمیرسیم جز اینکه سران ر ج ا با شتاب در حال تبدیل دارایی های خود در حوزه مسکن به دلار هستند تا آ»اده فرار از کشور باشند. خبری که پس از حذف از خروجی خبرگزاری ها ، سازمان اطلاعات سپاه به خبرگزاری های وابسته اش دستور داد که دلیل آنت را مهاجرت فریب خوردگان و مرفهین بی درد جامعه که فکر می کمردند رژیم به سادگی سقوط می کند عنوان کنند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط