سپاه پاسداران؛ از سبزی پلو با ماهی تا کتلت اروپایی | تهدید اروپا به پاسخ سخت

سپاه پاسداران؛ از سبزی پلو با ماهی تا کتلت اروپایی | تهدید اروپا به پاسخ سخت به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

سپاه پاسداران؛ از سبزی پلو با ماهی تا کتلت اروپایی | تهدید اروپا به پاسخ سخت

انتقام سخت! نخستین باری که سران رژیم نکبت اسلامی از این ترکیب‌واژه‌ استفاده کردند باز می‌گردد به زمان پس از حذف قاسم سلیمانی، سرکرده سپاه قدس پاسداران به دستور دونالد ترامپ، رئیس جمهور وقت آمریکا. رویدادی که «کتلک» را وارد ادبیات سیاسی-اجتماعی ایران کرد.
از روز گذشته و پس از رای مثبت پارلمان اروپا به قرار گرفتن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌ها و گروه‌های تروریستی ترکیب‌واژه جدیدی به ادبیات سران رژیم وارد شده. پاسخ سخت! آیا سپاه پاسداران و سرکردگانش که در طول چهار ماه گذشته و در طی روند انقلاب ملی ایران بار‌ها و بارها با سبزی پلو و ماهی در داخل کشور پذیرایی شده‌اند، باید در انتظار کتلک، این بار از نوع اروپاییش باشد؟!
#IRGCterrorists
#من_وکالت_میدهم

===================
#ایران
#یونیکا
#خبر_یونیکا
برای حمایت از ما لطفا کانال را سابسکرایب نمایید
===================
برای دریافت اخبار بیشتر می توانید به وبسایت یونیکا در آدرس زیر مراجعه کنید
https://unikanews.com
===================
چنانچه انتشار این برنامه حقوق تالیف شما را نقض می کند می توانید از طریق
ایمیل زیرمشکل را با ما در میان بگذارید
[email protected]
===================
توجه: بخش کامنت ها برای تمامی ویدئو ها باز می باشد. دنبال کنندگان می توانند نظرات خود را آزادانه اعلام نمایند
کامنت هایی که حاوی کلمات رکیک، غیر اخلاقی و توهین آمیز باشد حذف خواهند شد
=====================
برنامه های یونیکا شامل بخش های مختلف مانند؛ اخبار یونیکا، کافه سیاست، ایران در رسانه های جهان، زنگ سیاست، تحلیل سیاسی روز، نکته نوشت و توئیت نوشت های داغ هفته می باشد
=====================
پایگاه خبری-تحلیلی یونیکا، رسانه ای مدیا محور است که بازتاب دهنده اخبار و اطلاعات مربوط به ایران می باشد. یونیکا در جهت خاموش نماندن صدای ایرانیان در سراسر جهان پایه گذاری شده و فعالیت می کند. یونیکا یک رسانه مستقل، آزاد و ملی است و هیچ وابستگی به شخص، نهاد خصوصی و دولت خاصی ندارد
====================

مطالب مرتبط