سکوت رمزآلودِ برجامی و افشاگری خبرنگار آمریکایی آبِ پاکی را روی دست مردم ایران ریخت

سکوت رمزآلودِ برجامی و افشاگری خبرنگار آمریکایی آبِ پاکی را روی دست مردم ایران ریخت به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

سکوت رمزآلودِ برجامی و افشاگری خبرنگار آمریکایی آبِ پاکی را روی دست مردم ایران ریخت

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

درود… در بحبوحه تجاوز نظامی روسیه به اوکراین و در حالی که توجه جهانیان همگی به اخبار این جنگ منعطف شده است، اخباری به گوش مب رسد که بوی یک ایران فروشی جدید از سوی رژیم علی خامنه ای را نشان می دهد. امروز در پی قطعی گسترده اینترنت در تهران و کرج که گفته شد به دلیل وقوع آتش سوزی در یک مرکز داده بوده است، اینترنت در بسیازی از شهرهای دیگر کند شد. و این درحالی بود که بسیاری از خبرگزاری های معتبر جهانی از احتمال توافق بر سر برنامه هسته ای خبر دادند.
اما ثسمت جالب توجه این خبر این است که استیون لاورتی خبرنگار نشریه نیویورک تایمز در توییتر خود نوشته است که این توافق که مفادی کاملا متفاوت با آنجه احتمالا اعلام خواهد شد خئاهد داشت. او می نویسد که تمام خواسته هایی که ج .ا مطرح می کند، کاربرد رسانه ای دارد و مذاکره کنندگان این رژیم تنها در ازای رفع تحریم سران ج.ا و خانواده های آن ها و دریافت بخشی از دلار های مسدود شده ، حاضر شده اند که توافق را بپذیرند.

مطالب مرتبط