سیلی محکم سنای آمریکا به خامنه ای و یک خیزش قهرمانانه دیگر از سوی مردم ایران

سیلی محکم سنای آمریکا به خامنه ای و یک خیزش قهرمانانه دیگر از سوی مردم ایران به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

سیلی محکم سنای آمریکا به خامنه ای و یک خیزش قهرمانانه دیگر از سوی مردم ایران

#مهسا_امینی #زن_زندگی_آزادی #اعتراضات_سراسری #ایران #خامنه_ای #mahsaamini #نه_به_جمهوری_اسلامی #شاهزاده_رضا_پهلوی

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

مخالفان نظام می‌گویند صدو و اجرای حکم بازداشتی‌ها بر اساس «تئوری النصر بالرعب» بی‌فایده است. دو روز بعد از محسن شکاری در تهران در مناطقی مانند هفت‌حوض، نازی آباد، ستارخان، جنت‌آباد، جاده قدیم شمیران/ کوروش کبیر (شریعتی) و آریاشهر (صادقیه)، در گوهردشت و گلشهر کرج گوهردشت و همچنین در تبریز، سنندج، رشت، رودسر، اهواز و قم و چند شهر دیگر مردم به یاد محسن شکاری به خیابان‌ها آمدند و علیه حکومت تظاهرات کردند.
-روزنامه «کیهان تهران» در گزارشی ادعا کرده «اجرای حکم محسن شکاری باعث وحشت پادوهای آمریکا و اسرائیل از مجازات اشرار جنایتکار شده است!»
-حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی عضو کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی در اظهاراتی ضدبشری می‌گوید «حکم محسن شکاری، مبارک است!»
-جلیل رحیمی جهان آبادی عضو کمیسیون امنیت ملّی مجلس شورای اسلامی به نظام هشدار داده «با جمع کردن مردم از کف خیابان صورت مسئله پاک نمی‌شود».
-با بالا گرفتن دامنه‌ی اختلافات و تناقضات و سردرگمی در حکومت، ریزش‌ها و برکناری‌ها نیز تشدید شده است. طی روزهای گذشته رئیس سازمان حسابرسی و رئیس گمرک عزل شدند. صحبت از برکناری رئیس بانک مرکزی جمهوری اسلامی نیز مطرح است و دو معاون وزیر «به خاطر قصور و کوتاهی» برکنار شده و یک مشاور وزیر نیز به اتهام اختلاس بازداشت شده است.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط