شش(6) راز مخوف و تاریک واتیکان که هرگز نمیخواهند از آنها باخبر شوید

شش(6) راز مخوف و تاریک واتیکان که هرگز نمیخواهند از آنها باخبر شوید به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

شش(6) راز مخوف و تاریک واتیکان که هرگز نمیخواهند از آنها باخبر شوید

با سلام به همراهان همیشگی کانال جعبه سیاه ، من یاشار بصیر هستم و امروز داخل این ویدیو قرار است تا یکی از مرموزترین موضوعات برای تمام انسانهای جهان یعنی شهر واتیکان و اسرار پشت پرده این کلیسا و کشور کاتولیک های جهان را بررسی کنیم ، آیا تا بحال چیزی در خصوص محاکمه یک جسد شنیده بودید ؟ پس هنوز با واتیکان و تاریخ کلیسای کاتولیک و پاپ های آن آشنا نشده اید یا اینکه می دانستید با وجود ممنوعیت پاپ شدن یک زن ، این اتفاق در واقعیت رخ داده است ؟ امروز به شش مورد از اسرار مخوف و تاریک واتیکان و کلیسای کاتولیک نگاه خواهیم انداخت که مطمئنا از شنیدن آنها شوکه خواهید شد پس با جعبه سیاه همراه باشید و امیدواریم از دیدن این ویدیو نهایت لذت را ببرید .

Narrator: Yashar Basir

Instagram:
https://www.instagram.com/jabeye.siyah

Telegram:
https://www.t.me/Jabeyesiyah

Facebook:
https://www.facebook.com/jabeyesiyah

Website:
https://www.jabeyesiyah.com

#جعبه_سیاه #jabeyeSiyah #واتیکان

music information :
"KevinMacLeod – Gregorian Chant" is under a Creative Commons (CC-BY 3.0) license
Music promoted by BreakingCopyright: https://bit.ly/bkc-gregorian

—————————————————————————————————
شهر واتیکان,کشور واتیکان,اسرار واتیکان,رازهای مخفی واتیکان,واتیکان و فرازمینی ها,فرازمینی ها,فرازمینی های باستان,دادگاه جسد,محاکمه جسد پاپ,سفر به واتیکان,کلیسای سنت پیتر,رازهای واتیکان,آرشیو مخفی واتیکان,کتابخانه مخفی واتیکان,جعبه سیاه,کانال جعبه سیاه,یاشار بصیر,jabeye siyah,jabe siah,yashar basir,مستند واتیکان,واتیکان کجاست,دانستنی ها,دانستنی های جالب دنیا,دانستنی روز

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها