صبر رئیسی تمام شد! رئیسی به بیت : زودتر تکلیفم را مشخص کنید

صبر رئیسی تمام شد! رئیسی به بیت : زودتر تکلیفم را مشخص کنید به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

صبر رئیسی تمام شد! رئیسی به بیت : زودتر تکلیفم را مشخص کنید

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

روزنامه وطن امروز در صفحه اول خود امروز از دیدار ابراهیم رئیسی با گلپایگانی نماینده خامنه ای سخن گفته است و مطالبی را عنوان کرده که به نظر می رسد رئیس جمهور شش کلاسه رژیم بالاخره فهمیده است که چه کلاه گشادی بر سرش رفته و چگونه بازیچه حکومت شده و به عنوان عروسک خیمه شب بازی بیت علی خامنه ای و سپاه مورد استفاده قرار گرفته است.
گفتنی است که دیدار ابراهیم رئیسی و گلپایگانی ابتدا با محوریت ، افزایش رویه رشد نارضایتی ها، صورت گرفته. و سپس به بحث و جدال میان این دو نفر ختم شده است. نارضایتی هایی که حالا با موضع گیری های ر ج ا در قبال روسیه علیه اوکراین ابعاد دیگری گرفته و موجب جریحه دار شدن غرور ملی ایرانیان نیز شده است. مردمی که این روزها از خود می پرسند که آیا باید باور کنیم که دیگر رسما مستعمره روسیه شده ایم و به چین کشور فروخته ایم. به علاوه اعتراضات مردمی علیه جمهوری اسلامی ، در ماه‌های گذشته با گسترش قابل توجه و پایداری مردم برای خواسته‌هایشان روبرو شده است.

مطالب مرتبط