صحبت‌های جنجالی و ملی گرایانه هادی چوپان در پخش زنده تلوزیونی

صحبت‌های جنجالی و ملی گرایانه هادی چوپان در پخش زنده تلوزیونی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

صحبت‌های جنجالی و ملی گرایانه هادی چوپان در پخش زنده تلوزیونی

هادی چوپان، قهرمان مسترالمپا شب گذشته، ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ از جمله مهمانان ویژه‌برنامه نوروزی تلوزیون بود. او در بخشی از این برنامه با بیان این که «ما مثالی از یکی از بزرگان ورزش‌مان داریم که می‌گوید هر کسی می‌تواند درس بخواهد رئیس‌جمهور شود اما هر کسی نمی‌تواند قهرمان مسترالمپا شود» او ادامه داد: «چون مسترالمپا ۵۸ سال است که برگزار می‌شود و فقط ۱۷ قهرمان داشته است. کسی که قهرمان مسترالمپیا می‌شود اوج تناسب انسانیت و زیبایی عضلات را به نمایش می‌گذارد.»

چوپان همچنین گفت: «من توانستم به عنوان هفدهمین نفر در ۵۸ سال گذشته که از برگزاری مسترالمپا می‌گذرد، مجسمه ساندو را به نام ایران کنم. ساندو مردی آلمانی و اولین کسی بود که تناسب اندام را به مردم معرفی کرد. این مجسمه هر سال به قهرمان می‌رسد و اکنون به نام من است.»

مجسمه ساندو هدیه‌ای است که در کنار جایزه نقدی مستر المپیا به قهرمان این مسابقه اهدا می‌شود. فردریش مولهلم میلر معروف به اویگن ساندو را پدر بدنسازی مدرن می‌دانند.

#هادی_چوپان
#مستر_المپیا
#ایران

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv

مطالب مرتبط