صدا و سیما در یک سوتی احمقانه مخفیگاه خامنه ای و مکان یک پایگاه فوق سری ارتش را لو داد

صدا و سیما در یک سوتی احمقانه مخفیگاه خامنه ای و مکان یک پایگاه فوق سری ارتش را لو داد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

صدا و سیما در یک سوتی احمقانه مخفیگاه خامنه ای و مکان یک پایگاه فوق سری ارتش را لو داد

#اعتراضات_سراسری #آبادان #ارتش # #Zahraamirebrahimi

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

پیش از آن‌که اخبار ۲۰:۳۰ صدا و سیمای جمهوری اسلامی این گزارش را منتشر کند، ظهر شنبه سایت‌ها و خبرگزاری‌های داخل ایران خبر از بازدید رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از یک پایگاه سری ارتش خبر داده بودند.

طبق این گزارش‌ها، این پایگاه در عمق چند صد متری سطح زمین واقع شده است. گزارشگر صدا و سیما نیز در گزارش خود اعلام کرد که این پایگاه، یک پایگاه فوق سری در منطقه شمال غرب ایران است و فیلمبردار صدا و سیما اجازه همراهی آن‌ها را نداشته است.

اما این تمام حماقت صداو سیما و مسولین رژیم نبود. در گزارش دوم که همین یکشنبه شب پخش شده است. خبرنگار صدا و سیما به گفته های رئیس سازمان موساد اشاره می کند که گفته هر لحظه اراده کند می توان به سران ج ا و حتی علی خامنه ای دسترسی داشته باشد و آن ها را حذف کند. این خبرنگار سپس از تجربه اش می گوید که برای ملاقات با رهبر ر ج ا در زمانی ک به قول او خطر حضور مجاهدین و حذف فیزیکی رهبر ر ج ا وجود داشته به یک مخیگاه می رود. او با ذکر جزئیاتی عجیب و نشان دادن چند تصویر می گوید که حدود 15 دقیقه از زیر زمین حرکت کردیم و از محوطه پاستور به منطقه ای رسیدیم که بعید می دانم در کشور به تعداد انگشتان دو دست افرادی از وجود آن خبر داشته باشند. او سپس با نشان دادن چند عکس موجب می شود که کاربران در تحلیلی دقیق نشان دهند که آنچه از آن صحبت می کند حتی نیاز به کار جاسوسی نیروهای امنیتی اطلاعاتی اسرائیل و آمریکا ندارد و همان پناهگاه دوشان تپه است که در سال ها اخیر تونلی از بیت علی خامنه ای به آن حفر شده تا در مواقع نیاز سران رژیم به آنچا فرار کرده و توسط هلیکوپتر به نقاط دیگر منتفل شوند.

مطالب مرتبط