صیغه زاده ای در واشنگتن: معرفی جدیدترین کارشناس سیاسی بی بی سی فارسی

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم (1 رای)
Loading...

یوسف عزیزی bbc
‏بی‌بی‌سی فارسی به تازگی فردی به نام یوسف عزیزی از شهر واشنگتن آمریکا را به عنوان تحلیلگر سیاسی و کارشناس مسائل آمریکا در برنامه‌هایش دعوت می کند.

اما یوسف عزیزی کیست؟

یوسف عزیزی، فرزند فریدون عزیزی است و در خانواده ای وابسته به بیت رهبری و پیروی آرمانهای خامنه ای پرورش یافته و در حال حاضر با پولهایی دزدی پدرش در واشنگتن آمریکا مشغول عشق و حال است و در کنارش جیره و مواجب حکومتی ای دارد تا برای اهداف رژیم آخوندی در آمریکا فعالیت کند.
فریدون عزیزی از سال ۱۳۵۹ تا ۱۳۷۱ رئیس گروه پزشکی ستاد و شورای عالی انقلاب فرهنگی بود و هم‌اکنون به انتخاب شورای عالی انقلاب فرهنگی، عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و معاون علمی فرهنگستان علوم پزشکی است.

فریدون عزیزی

یوسف برادری هم به نام توحید دارد که زاده آمریکاست و در آمریکا هم زندگی می‌کند اما به تازگی به ایران برگشته است و یکی از فرماندهان ارشد و غیررسمی سپاه سایبری جمهوری اسلامی در شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود.

توحید عزیزی سابقه‌ای طولانی در حمله، اتهام‌زنی و پرونده‌سازی علیه مخالفان جمهوری اسلامی در شبکه‌های اجتماعی و حمایت از خامنه‌ای و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارد.
توحید عزیزیتوحید عزیزی

بخشهایی از اظهار فضل های این صیغه زاده حکومتی ساکن واشنگتن آمریکا را در ویدئوی زیر ملاحظه فرمایید تا با علم به اینکه این فرد یک توله حکومتی است، بیشتر متوجه انحراف افکار عمومی در رسانه آیت الله بی بی سی باشید:
“اصلا مهم نیست که موشک ها از کجا به عربستان شلیک شده اند ….”

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments