ضربه مهلک اطلاعاتی به رژیم : جانشین طائب هم جاسوس است!؟

ضربه مهلک اطلاعاتی به رژیم : جانشین طائب هم جاسوس است!؟ به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

ضربه مهلک اطلاعاتی به رژیم : جانشین طائب هم جاسوس است!؟

#طائب #انگلیسی #سفارت #جاسوس

چندی پیش بود که کانال صابرین‌نیوز از رسانه‌های نزدیک به نیروی قدس سپاه با انتشار خبری جعلی از «حمله سایبری گسترده علیه سیستم‌‌عامل‌ها، مانیتورهای کنترلی و سرورهای مترو تل‌آویر» خبر داد. این خبر جعلی در حالی منتشر شده که تل‌آویو مترو ندارد و خطوط متروی این شهر در حال ساخت است. و به همین دلیل توییتر رسمی وزارت خارجه اسرائیل با تمسخر سپاه قدس گفت که تلاویو مترو داشت و ما خبر نداشتیم. پس از آن معاون موساد در توییتر، تصویری از سالن غذا خوری ستاد مرکزی سازمان اطلاعات سپاه منتشر کرد و در آن تصویر چهره های تمامی کارکنان این سازمان مشخص بود و با انتشار این عکس معاون موساد نوشت که نفوذ اطلاعاتی یعنی این عکی و نه ارائه خبر های جعلی! شما حتی اطلاعاتتان در این حد نیست که بدانید در تلاویو مترو هست یا نه، فکر می کنم همین جمله برای رسوایی کل سپاه خرابکار شما کافی باشد. اما ماجرا به اینجا ختم نشد و روز گذشته خبری منتشر شد که گویای آن است که احتمالا پس از تغییر طائب نه تنها نفوذ اسرائیل در دستگاه سازمان اطلاعات سپاه ، ساس کم نشده است بلکه این نفوذ بسیار گسترده تر و علنی تر هم شده و گویا ر ج ا این بار نیز ضربه ای مهلک دریافت کرده است.
در حالی که رسانه‌های نزدیک به سپاه پاسداران گزارش داده بودند، «جایلز ویتاکر»، معاون سفیر بریتانیا در تهران، به اتهام نمونه‌برداری از خاک منطقه ممنوعه‌ای در کویر مرکزی ایران بازداشت شده، سفیر بریتانیا در تهران روز پنج‌شنبه، ۱۶ تیر، در پیامی نوشت که آقای ویتاکر «در دسامبر گذشته در پایان مأموریت خود ایران را ترک کرده است.»
سایمون شِرکلیف، سفیر بریتانیا در تهران، در پیام توئیتری خود نوشت: «این گزارش‌ها مبنی بر این که معاون سفیر کشورمان در حال حاضر بازداشت است بسیار جالب است… …. او در دسامبر گذشته [بیش از شش ماه پیش] در پایان پست خود ایران را ترک کرد.»
همزمان صفحه اطلاعات سوابق کاری جایلز ویتاکر در وب‌سایت دولت بریتانیا در روز پنج‌شنبه، ۱۶ تیر، مدت خدمت او در پست معاونت سفارت بریتانیا در تهران را «از نوامبر ۲۰۱۸ تا دسامبر ۲۰۲۱» نشان می‌دهد.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط