عجیب‌ترین وبسایت تاریخ؛ مورتیس

عجیب‌ترین وبسایت تاریخ؛ مورتیس به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

عجیب‌ترین وبسایت تاریخ؛ مورتیس

برنامه‌نویس‌ها و هکرها همیشه خودشان را با انجام کارهای غیرقانونی و شکستن قفل برنامه‌ها یا نفوذ به وبسایت‌ها و دیتابیس‌های مهم نمی‌سنجند. از گذشته تاکنون بارها و بارها دیده‌ایم که معمایی عجیب در سطح اینترنت منتشر می‌شود. معماهایی که معمولا از انواع و اقسام پازل‌ها استفاده می‌کند تا کاربران را به چالش بکشاند و حل کردنشان برای تیم یا فرد مورد نظر اعتبار ویژه‌ای به همراه دارد. برخی از این معماها بخاطر ظاهر و نحوه معرفی ترسناکشان طی سال‌های گذشته فوق‌العاده معروف شده‌اند.
پیدا کردن وبسایت‌هایی که معلوم نیست دقیقا چه کاری انجام می‌دهند عجیب نیست. این روزها وبسایت‌های زیادی را می‌توان پیدا کردن که رمز و رازهای مخصوص به خودشان را دارند. اما هیچکدام از این وبسایت‌ها به اندازه «مورتیس» پیچیده نیستند. وبسایتی که سالیان سال کاربران تلاش کردند تا به آن وارد شوند و بفهمند پشت صفحه ورود آن چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است. با مستند دیجیاتو برای آشنا شدن با عجیب‌ترین وبسایت تاریخ همراه باشید.

منابع ویدیو:
https://odd-websites.fandom.com/wiki/Mortis.com

The mysterious “mortis.com” internet mystery
byu/Mrx-01 inUnresolvedMysteries


📢 آدرس سایت و شبکه های اجتماعی ما 📡

🌍 WEBSITE
🔵 https://digiato.com/

🤳 INSTAGRAM
🔵 https://www.instagram.com/digiato/

🚀 TELEGRAM
🔵 https://t.me/Digiato

🐤 TWITTER
🔵 https://twitter.com/Digiato

#digiato #Mortis

مطالب مرتبط