علم الهدی، پدر همسر ابراهیم رئیسی، بار دیگر به وحشتی که وجودش را فراگرفته اعتراف کرد

علم الهدی، پدر همسر ابراهیم رئیسی، بار دیگر به وحشتی که وجودش را فراگرفته اعتراف کرد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

علم الهدی، پدر همسر ابراهیم رئیسی، بار دیگر به وحشتی که وجودش را فراگرفته اعتراف کرد

چند وقت پیش بود که احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد، با اشاره به اظهارات اخیر علی خامنه‌ای، گفت: «مردم امام جمعه را به‌عنوان پدر بپذیرند، هیچکس به پدر خود توهین و فحاشی نمی‌کند و این حداقل وظیفه مردم در قبال امام جمعه است.» او اما امروز بار دیگر در یک مجلس سخنرانی گفت که ما روحانیون شایسته این حجم از توهین و بی احترامی نیستیم و گفت که من و خانواده ام با اینکه همه تلاشمان خدمت به مردم است، ولی از وحشت اینکه شب از دیوار خانه ما مردم هجوم نیاورند باید خواب نداشته باشیم. این سخنان در حالی مطرح شده است که به وضوح می توان گفت که اظهارات علم‌الهدی تایید تلویحی افزایش شدید نارضایتی و اعتراض‌های مردم به روحانیون است. علم‌الهدی با تکرار سخنان چند وقت پیش خود بازهم گفت که تاکید رهبر جمهوری اسلامی بر «لزوم رفتار پدرانه امام جمعه با مردم» تکلیفی دوسویه ایجاد می‌کند که هم امام جمعه باید خود را پدر مردم بداند و هم مردم امام جمعه را به‌عنوان پدر بپذیرند و در این صورت «هیچکس به پدر خود توهین و فحاشی نمی‌کند.» کاربری در توییتر به طنز و با اشاره به این سخنان علم الهدی فت که پدر که نه ، ولی کل مردم ایران از این حجم از وحشی گری و پر رویی شما باردار شده اند و شاید به این شکل بتوانی خود را پدر نسل های بعد معرفی کنی.
ظهارات علم‌الهدی تایید تلویحی افزایش شدید نارضایتی و اعتراض‌های مردم به روحانیون است و هم‌زمان شده است با اعتراض‌ها، درگیری‌ها و حتی در مواردی حمله‌ها به روحانیون در شهرها و مناطق مختلف ایران و تصاویری که در آن مردم به‌ویژه زنان به طلاب و روحانیون در اماکن عمومی اعتراض می‌کنند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها