علی خامنه ای ، دوباره ظاهر شد ، این بار با حالی عجیب و اعترافی بی سابقه

علی خامنه ای ، دوباره ظاهر شد ، این بار با حالی عجیب و اعترافی بی سابقه به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

علی خامنه ای ، دوباره ظاهر شد ، این بار با حالی عجیب و اعترافی بی سابقه

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

خامنه ای رهبر و …کش ر ج ا، امروز در حالی مجددا در بیتش حاضر شد، که طبق معمول با اینکه عنوان دیدارش را دیدار با جمعی از مردم اصفهان گذاشته بود، مردم اصفهان را به گفته خودش به حضورش خوانده بود، نمایشی مضحک که حتی عنوانش هم مضحک است، در سرتاسر دنیا هرزمان مسولی ثصد دیدار با ساکنان یک شهر را دارند، به آ« شهر سفر می کنند. اما در مورد علی خامنه ای، این اتفاق به چندین دلیل اصلا جای تعجب ندارد. اول اینکه تنها کافیست نگاهی به افراد کم تعدادی که در حسینه خمینی یا بهتر بگوییم سالن اجتماعات بیت خامنه ای جمع شدند بیاندازیم، تیزبینی خبرنگاران و کاربران شبکه های اجتماعی به وضوخ نشان داد که حداقل نیمی از چهرهای حاضر در این دیدار افرادی دست آموز و ثابت در اککثر سیخنرانی های رهبر …. کش رژیم هستند. افرادی که تعلیم دیده اند و مطمئن هستند و تنها به عنوان سیاهی لشکر در این سخنرانی ها حضور میابند. مورد دوم اینکه حتی از حال خامنه ای در ویدیوهای منتشر شده از او در این روز میشد فهمید که او چقدر ترسیده و به علاوه اوضاع جسمانی نا مناسبی دارد. او در یک قسمت از سخنرانی اش که در بخش خبری ساعت 19 پخش شد، کاملا با صدایی لرزان و بریده بریده صحبت می کند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط