توفیدز: علی خامنه ای برای فرار از فروپاشی نظام یک بازی کثیف دیگر را شروع کرد

علی خامنه ای برای فرار از فروپاشی نظام یک بازی کثیف دیگر را شروع کرد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

علی خامنه ای برای فرار از فروپاشی نظام یک بازی کثیف دیگر را شروع کرد

#اعتراضات_سراسری #گرانی #براندازم #فروپاشی #خامنه_ای

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

«اینهمه بی‌عدالتی، هرگز ندیده ملتی»، «چه اشتباهی کردیم که انقلاب کردیم»، «عزا عزاست امروز، روز عزاست امروز، ثروت مردم ما، زیر عباست امروز» ، «فقط کف خیابون، بدست میاد حقمون» از شعارهایی بود که در تجمعات اعتراضی امروز در نقاط محتلف کشور شاهد آن بودیم، شعار هایی که نشان می دهند برخلاف ادعای روزنامه های حکومتی، فقر «عادی» نشده و اعتراضات ادامه دارد؛ امروز دست‌کم ۱۰ تجمع اعتراضی بزرگ در شهرهای مختلف ایران برگزار شد و تجمعات اصناف مختلف همچون، کارگر، آموزگار، بازنشسته، تولیدکننده، مالباخته، دانشجو و بازاری نشان داد کمه برخلاف ادعای روزنامه حکومتی همشهری مردم ایران فقر و فلاکت و «منطق گرانی» را نپذیرفته‌اند!
اما در حالی که اغتراضات سراسری مردم ایران در ماه های اخیر بی وقفه ادامه داشته و بسیاری از کارشناسان حکومتی حتی اعتراضات اخیر را شروعی بر پایان ر ج ا دانسته اند، اینطور به نظر می رسد که ر ج ا نقشه ای جدی برای به انحراف کشیدن اعتراضات در پیش گرفته است. نقشه ای که از شواهد بر می آید که دست پرورده بیت علی خامنه ای باشد. در واقع سرکوبگران رژیم پس از آنکه دیدند با سرکوب و اختناق راه به جایی نمی برند، این بار با یک نقشه فریبکارانه وارد عمل شده اند. اما جزئیات این تاکتیک جدید سران ر ج ا برای فرار از فروپاشی چیست؟ ماجرا از این قرار است که امروز تقریبا در تمام اعتراضاتی که در کشور شکل گرفت، یک تغییر بزرگ دیده شد و آن حضور افرادی در میان معترضان بود که با حمل پرچم هایی از گزافه گویی های خامنه ای و همچنین حمل پلاکاردهایی که در آن ها تصاویر خامنه ای با عناوینین چون رهبر امت و رهبر انقلاب و ولی امر و از دست خوانده شده بود، خواهان افزایش حقوق یا رسیدگی به اوضاع معیشتی شان بودند. گستردگی حصور و نفوذ این افراد در میان مردم معترض و آزادی خواه نشان می دهد که گویا علی خامنه ای و دیگر سران فاسد ر ج ا این بار یک بازی کثیف دیگر را آن هم به طور گسترده آغاز کرده اند که شاید بتوانند این بار از این طریف خشم مردم آزادی خواه را کنترل کنند. و با در دست گرفتن اهرم اعتراضات، کنترل آن را آن طور که می خواهد انجام داده و اعتراضات را به انحراف بکشند. و به همین دلیل است که هوشیاری مردم آزادی خواه کشورمان در این برهه تاریخی بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است چرا که علی خامنه ای و سران ر ج ا با این حرکت اول سعی می کنند اعتراضات را به سمت و سوی اعتراضات صنفی هدایت کنند و بگویند که مردم با اصل نظام مشکل ندارند و دوم اینکه با نفوذ در میان معترضان، به تدریج از دامنه و شدت اعتراضات کم کنند و شعله اعتراضات را خاموش کنند.
اما اقدامات جکومت برای کنترل مردم ایران به همینجا ختم نمی شود و از سوی دیگر فشار بر مردم هر روز در حال افزایش است. در این راستا جدیدترین اخبار منتشر شده بیانگر آن است که دادستانهای استان های مختلف طی نامه‌ای به فرمانداران شهرها عنوان کرده اند که از ورود زنان فاقد حجاب شرعی به اتوبوس ها و متروها و فضاهای عمومی جلوگیری شود.
واکنش مسئولان شهری و استانی که نمی‌خواهند میزهای‌شان را با حمایت از مردم از دست بدهند جالب‌تر می‌شود. به عنوان مثال در ویدئویی که به تازگی منتشر شده اعظم السادات افشین‌فر عضو شورای شهر بجنورد با لحنی خاص می‌گوید «از مشاهده صبحانه خوردن چند کارمند زن و مرد همکار در یک اداره دچار خجالت و چندش شده‌ام.» جالب آنکه خانم عضو شورا از محرومیت‌های مردم این منطقه، روستا‌ها و حواشی این شهرستان اعلام انزجار نکرده و دچار چندش نمی‌شود.
مسابقه رویارویی با شهروندان به مشهد و خراسان ختم نشد و مطابق انتظار به قم نیز رسید در این شهر نیز کافه‌هایی که از آن‌ها به عنوان کافه مختلط یاد شده، پلمپ و صاحبان آن‌ها نیز برای برخورد قانونی به اداره اماکن قم احضار شدند.محمدهادی ایمانیه استاندار فارس نیز که گویا نمی‌خواست از جو موجود عقب‌ بماند، درباره حجاب و پوشش در ادارات گفته بود: «کسانی که نمی‌توانند در چارچوب حرکت کنند، بروند مرخصی بدون حقوق بگیرند تا زمانی که بتوانند به قوانین احترام بگذارند.» حال آنکه استاندار فارس هم همچون عضو شورای شهر بجنورد، در برابر فقر گسترده حاکم بر مناطق محروم این استان سکوت کرده است و این سوال مطرح است که چرا ایمانیه برای رفع مشکلات استان اعلام مهلت نمی‌کند؟

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها