عکس: شهید پورن استار، امامزاده جدید شیعیان جهان

عکس: شهید پورن استار، امامزاده جدید شیعیان جهان به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

عکس: شهید پورن استار، امامزاده جدید شیعیان جهان

هر چند کشتن هر فردی، امری زشت و کاملا محکوم است و قتل جورج فلوید به دست آن پلیس سنگدل هم وحشتناک و ناجوانمردانه بود، اما این امامزاده سازی، از فردی که پورن استار بوده و در کار جعل اسکناس بوده (دلیل دستگیری جورج فلوید، تلاش برای استفاده از اسکناس تقلبی برای خرید بوده) توسط حکومت جلادان به شدت مضحک و خنده آور است.
عکس سکس امام جورج فلوید
اگر این جناب جورج فلوید در ایران زندگی می کرد، فقط به خاطر این عکس یا کلیپ های سوپری که بازی کرده، به اعدام محکوم می شد و قبلش هم دست و پایش به شکل نا متقارن قطع می شد و چند صد ضربه شلاق آبدار هم نوش جان می کرد، اما اکنون چون توسط یک پلیس بد آمریکایی، به قتل رسیده، دستاویزی شده برای شهید و امامزاده سازی مسلمین احمق جهان.

شهید جورج فلوید

همین امر در مورد دیگر امامان و امامزاده های اسلام صادق است.
یک مشت حرامزاده تن پرور شکمباره دزد و قاتل، یک مشت راهزن متجاوز زن باره و یک مشت بچه باز آدمکش که به دختر خودشان هم رحم نمی کردند و لای پستان های او را لیس می زنند و مردم را می کشتند تا با زنانشان همخوابگی کنند، اکنون به نام پیامبر و امام و امامزاده های این دین کثیف شناخته می شوند.

امام جورج فلوید

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها