عیدی دردناکی که فائزه هاشمی به مردم ایران داد!

عیدی دردناکی که فائزه هاشمی به مردم ایران داد! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

عیدی دردناکی که فائزه هاشمی به مردم ایران داد!

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

فائزه هاشمی در سخنانی که اخیر منتشر کرده است . تلویحا تایید کرده است که علی خامنه ای به نوعی دست نشانده بل.ک شرق در ایران است. سخنانی که با توجه به اینکه پدر خود او یعنی اکبر هاشمی رفسنجانی اصلی ترین فرد و تاثیرگذارترین نفر در به رهبری رساندن علی خامنه ای بود ، می تواند بسیار معنی دار باشد. به ویژه اینکه هفته پیش یکی از نزدیکان هاشمی افشا کرده بود که اکبر هاشمی رفسنجانی، پیش از حذفش به دست باند خامنه ای، تهدید کرده بوده که در صورت ادامه فشارها به خانواده اش از سوی بیت خامنه ای ، روابط پشت پرده چنیدن ساله نظام با روسیه و چین را افشا خواهد کرد.
حال فائزه هاشمی فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی در سخنانی نوروزی با مردم که در یک پیام ویدئویی به تازگی در اختیار ایران‌وایر قرار گرفته یک روشنگری جدید را به مردم ایران به عنوان عیدی ارائه کرده است. فائزه هاشمی درباره روابط ایران روسیه و چین ابراز نگرانی می‌کند. او در این ویدئو می‌گوید: «چیزی که می‌ دانم و ما را نگران می‌کند، این است که فرآیند مستعمره شدن در حال اتمام است و در شرایط فعلی بیشتر روسیه اما در شکل کلان روسیه و چین استعمارگران کشورمان هستند.
او در بخش دیگری از این ویدئو درباره این صحبت‌های خود مثال می‌زند و می گوید: «متاسفانه سفرهایی که مسئولان ما به مسکو داشته‌اند، بیشتر برای ما ضعف و حقارت به همراه داشته تا این که یک رابطه دوجانبه و تامین منافع دو جانبه باشد.»
اشاره او گویا به سفر «ابراهیم رئیسی» به مسکو است که با استقبال سرد پوتین همراه بود. و همیچنین سفر اخیر امیر عبداللهیان به مسکو که در آن روس ها بیشرمانه با ارائه دروغ هایی خلاف آنچه در روند ساست هایشان میبینیم، گفتند که هیچ سنگ اندازی در ماجرای تحریم ها نشداشته اند.
فائزه هاشمی در بخش دیگری از این ویدئو به حمله نظامی روسیه به اوکراین اشاره می‌کند و می‌گوید: «در حمله روسیه به اوکراین بدون این که بخواهیم تجاوز را محکوم کنیم، در کنار روسیه قرار گرفته‌ایم. حمله نظامی پوتین در اوکراین را تقصیر آمریکا می‌اندازیم، بدون این که پوتین را مقصر بدانیم.»
او به هشدار سفیر روسیه در تهران که به خبرنگاران هم که گفته بود، به جای حمله نظامی از کلمه عملیات ویژه نظامی درباره جنگ روسیه و اوکراین استفاده کند، اشاره می‌کند و می‌گوید: «وزارت خارجه ما این سفیر را احضار نمی‌کند که یک تذکری بدهد بابت چنین جسارتی به مردم ما و رسانه‌های ما.» ما چیزهایی می داین که گفتنش برای ما مسولیت دارد. اما در تاب های تاریخ در آینده خواهید خواند که در این دوره ایران را ایران تحت استعمار خواهند خواند.
فائزه هاشمی از احضار «مهسا کمالی» بازیکن تیم فوتبال مس رفسنجان هم که پس از شادی گل و نمایش نوشته «نه به جنگ» روی زیر پیراهنش به کمیته انضباطی احضار شد، هم مثال می‌زند. و می گوید این اگر به معنای مستعمره بودن نیست پس چه معنایی می تواند داشته باشد.
او همچنین با اشاره به توییت «علی شمخانی»، دبیر شورای عالی امنیت ملی به زبان روسی می‌گوید: «این را دیگر نمی‌دانیم کجا بگذاریم که آقای شمخانی به زبان روسی توییت می‌کند.» گفتنی است که شمخانی این روزها به دلیل حجم باورنکردنی اختلاس و فساد خود و فرزندانش تحت فشار است و به نوعی مجبور است که با سرسپردگی بیشتر به قدرت های خخارجی در قدرت بماند.
فائزه هاشمی همچنین توضیح می‌دهد که همه این‌ها بر اساس منافع دو طرف نیست: «به نظر می‌آید که ما شده‌ایم عامل بی جیره و مواجب در مقابل روسیه و چین. سوال اینجاست که ما تا کی می‌خواهیم برای غرب‌ستیزی به این‌ها باج دهیم؟ تا کی می‌خواهیم برای این که حمایت مردم خودمان را نداریم، به آن‌ها باج دهیم و از آن‌ها برای حفظ خودمان استفاده کنیم؟»

فائزه هاشمی برای برون‌رفت از این مساله راه حل‌هایی هم پیشنهاد می‌دهد: «دیپلماسی رسمی را به جای دیپلماسی میدانی استفاده کنیم. با همه کشورها غربی و شرقی به شکل متوازن رابطه داشته باشیم. حقوق مردم را رعایت کنیم و رضایت آن‌ها را جلب کنیم. اگر این مسیرها را برویم، نیازی به این کارها نیست. به هر حال اگر این کارها را نکنیم، در تاریخ نوشته می‌شود که چه بلایی سر کشور خودمان می‌آوریم و چه وابستگی‌هایی را داریم ایجاد می‌کنیم.»

مطالب مرتبط