غافلگیری بزرگ برای رژیم پس از خبر غیر منتظره بازگشت هم زمان ترامپ و بی بی به صحنه

غافلگیری بزرگ برای رژیم پس از خبر غیر منتظره بازگشت هم زمان ترامپ و بی بی به صحنه به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

غافلگیری بزرگ برای رژیم پس از خبر غیر منتظره بازگشت هم زمان ترامپ و بی بی به صحنه

#مذاکرات #netanyahu #اعتراضات_سراسری #خامنه_ای #دلار #تورم

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

حتما در خبرها شنیده اید که پارلمان اسرائیل منحل شده و منجر به برگزاری انتخابات زودهنگام در این کشور شده است. موضوعی که از هم اکنون بحث تشکیل ائتلاف‌ها و نیز بازگشت احتمالی نتانیاهو به قدرت دوباره را مطرح کرده است. در همین حال دانلد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده در شبکه اجتماعی جدیدی که خود تاسیس کرده یک خبر غیر منتظره برای جهانیان مخابره کرد. همانطور که میدانید پس از اتفاقات و حواشی هایی که در جریان انتخابات در ایالات متحده آمریکا رخ داد، ابتدا، حساب کاربری دونالد ترامپ در توییتر و فیسبوک و یوتیوب مسدود شد و سپس او خودش اعلام کرد که دیگر به این شبکه ها که دست پرورده گلوبالیست ها هستند باز نمی گردد و شبکه اجتماعی خودش را تاسیس مس کند. و چندی پیش پسر بزرگ ترامپ، دانلد جونیور اسکرین‌شاتی از حساب کاربری تأییدشده‌ی پدرش در تروث سوشال روی توییتر منتشر کرد. در این اسکرین‌شات، دیدیم که دونالد ترامپ روی حساب کاربری‌اش پستی با این متن منتشر کرده است: «آماده شوید! رئیس‌جمهور محبوبتان به‌زودی شما را ملاقات خواهد کرد.»
از آن زمان تا کنون شاید ترامپ آنقدر ها که سابقا در توییتر فعال بود در شبکه اجتماعی خودش فعالیت نکرده بود اما او روز گذشته عنوان کرد که سکوت او به دلایل این بوده که فرآیند قضایی به درستی پیش برود و از این پس با قدرت شروع خواهد کرد چرا که به گفته او وکلایش، بی گناهی او در ماجرای کنگره را اثبات کرده و از طرفی اسنادی مبنی بر تخلف دموکرات ها در انتخابات جمع آوری کرده اند. وی در ادامه گفت با شوهادی که در دست داریم و با تجربه وحشتناکی که مردم آمریکا از حضور جو خواب آلود در منصب ریاست جمهوری دارند، شک نکنید که رئیس جمهور محبوبتان را دوباره در کاخ سفید خواهید دید. وی همچنین گفت که شما ببینید، در زمان من آرامش خاورمیانه با کنترل اقدامات خرابکارانه رج.ا بازگشت اما اکنون دولت جو، از زمانی که به روی کار آمده، ملت آمریکا، مردم ایران و جهان را در انتظار بک مذاکره ا معلوم و بی دلیل و عوامل یک رژیم خرابکار گذاشته است. او در ادامه گفت که اگر من بودم ، ج.ا الآن یا یک توافق خوب را امضا کرده بود یا اینکه مردم ایران در حال برگذاری انتخابات برای تعیین حکومت جدیدشان بودند. ترامپ با اشاره به تحولات در اسرائیل هم گفت که گلوبالیست ها همان برنامه ای را که در آمریکا به دنلاش بودند را در اسرائیل هم پیاده کردند اما خبر دارم که دوست خوبم در آنجا هم بالاخره در حال کنار زدن این توطئه است. در همین مورد گفتنی است که نتایج جدیدترین نظرسنجی انجام شده در اسرائیل بیانگر آن است که امکان بازگشت بنیامین نتانیاهو به جایگاه نخست وزیری وجود دارد چرا که احتمال دارد اردوگاه راستگرایان به رهبری وی 63 کرسی مجلس را در اختیار بگیرد.
کانال 7 عبری زبان اسرائیل می‌گوید که نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که در صورت پیوستن فراکسیون «آیلیت شاکید»، وزیر داخلی اسرائیل به «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر سابق این کشور وی می تواند، ائتلافی متشکل از 63 نماینده را تشکیل دهد.
بر اساس این گزارش، حزب یمینا در صورت ورود به رقابت‌های انتخاباتی به رهبری « آیلیت شاکید» به 5 کرسی دست یافته علاوه بر آنکه وی تاکید داشته مخالفتی با مشارکت در ائتلاف دولتی به رهبری نتانیاهو نیز ندارد. بنیامین نتانیاهو در بیانیه‌ای گفت: کابینه نفتالی بنت در مسائل امنیتی، سیاسی و اقتصادی شکست خورده است. نخست وزیر سابق اعلام کرده که قصد دارد یک کابینه ائتلافی گسترده تشکیل دهد.
اما آنچه که در این مورد برای ما ایرانیان حائز اهمیت است این است که رویترز خبر داده که شکست مذاکرات با ج ا که اتفاقا این بار علی رغم خواست ج ا بود، به این دلیل است که آمریکا و اروپا می دانند که بازیگران سیاسی در حال تغییر هستند و دیگر به خواسته های ج ا تن نمی دهند.

مطالب مرتبط