غوغای ترامپ علیه رئیسی و افشاگری او در مورد یک موسسه

غوغای ترامپ علیه رئیسی و افشاگری او در مورد یک موسسه به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

غوغای ترامپ علیه رئیسی و افشاگری او در مورد یک موسسه

همانطور که می دانید پس از خروج دانلد ترامپ از شبکه های اجتماعی همچون تویتر و فبسیبو و اسنتاگرام، اکنون شبکه اجتماعی خودش را راه انداز کرده. شبکه ای که فعلا مختص طرفدارانش است و به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. او اخیرا متنی تامل برانگیز در این شبکه منتشر کرده که قبل از آن لازم است یک خبر که هفته پیش منتشر شد را مرور کنیم.
جورج هاوس گالوپ یکی از متخصصین استفاده از روش‌های آماری در مطالعه افکار و عقاید عمومی، در ۲۷ دسامبر ۱۹۳۵ مؤسسه استخراج عمومی را بنیاد نهاد که به نام خود وی گالوپ خوانده می‌شود. ‌موسسه گالوپ از معروف‌ترین موسسات نظرسنجی در جهان است که آشنایی با مراحلی که برای انجام نظرسنجی در این موسسه انجام می شود، حائز اهمیت است. مخارج این مؤسسه از حق اشتراک مؤسسات تبلیغاتی و تولیدی در امریکا تأمین می‌شود.
این موسسه که باید یک موسسه بی طرف باشد و این طور ادعا می کند ، چند روز پیش ادعایی کرد که برای ما ایرانی ها بسیار عجیب بود! مطابق گزارش این موسسه آمده بود که 72 درصد از نمونه ایرانی های شرکت‌کننده در نظرسنجی مرکز افکارسنجی گالوپ از عملکرد ابراهیم رئیسی ابزار رضایت کرده‌اند. و این از بهترین آمار در میان روسای جمهور قبلی در ایران است.
گالوپ نوشته با آنکه حسن روحانی در رسانه‌های غربی به عنوان رئیس‌جمهور میانه‌رو شناخته می‌شود رضایت از عملکرد او در هیچ‌یک از نظرسنجی‌های این مرکز به بالاتر از 50 درصد نرسید.
در آخرین نظرسنجی از مقبولیت دولت روحانی که در نوامبر 2020 انجام شد تنها یک سوم ایرانی‌ها از عملکرد او ابراز رضایت کردند.
گالوپ درباره دلیل اقبال عمومی به دولت ابراهیم رئیسی نوشته فراهم کردن زمینه دسترسی مردم به واکسن‌ از منابع غیرغربی یکی از دلایل جهش در اعتماد به او در این نظرسنجی بوده است.
این مرکزنظرسنجی در بخش پایانی گزارش خود تصریح کرده چنانچه دولت رئیسی بتواند به وعده‌هایش در زمینه مقابله با بیماری و بهبود زندگی مردم کمک کند ایران در برابر فشارهای خارجی مقاوم‌تر خواهد شد.
طبق توضیحاتی که در خبر منتشره از سوی گالوپ ارائه شده، نظرسنجی مزبور بین روزهای ۲۴ تا ۳۱ آگوست (۲ تا ۹ شهریور) در تماس تلفنی با ۱۰۱۱ نفر افراد بالای ۱۵ سال در داخل ایران صورت گرفته است.. میزان اعتماد به این نتایج، از دید موسسه گالوپ ۹۵ درصد است. در عین حال نظرسنجی نتیجه گرفته است که از هر ۱۰ نفر ایرانی ۶ نفر به حکومت اعتماد دارند. ادعایی که حتی طرفداران خوش بین جمهوری اسلام هم آن را باور نخواهند کرد. با این اوصاف بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی ورود موسسه گالوپ به کلوپ بی بی سی و رسانه های استمرار طلب را به او تبریک گفتند.

سیلی به نماینده و هک پمپ بنزین های کشور

ماجرای گلوبالیسم و ترامپسیم

گلوبالیست کیست ؟

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط