فائزه هاشمی: این دیگر واقعاً پایان خامنه ای است، او به ته خط رسیده

فائزه هاشمی: این دیگر واقعاً پایان خامنه ای است، او به ته خط رسیده به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

فائزه هاشمی: این دیگر واقعاً پایان خامنه ای است، او به ته خط رسیده

#اعتراضات_سراسری #گرانی #رييسي #شاهزاده_رضا_پهلوی #فائزه_هاشمی #تورم #اعتصاب #براندازم

فایزه هاشمی،‌ فرزند علی اکبر هاشمی رفسنجانی با اشاره به تشدید فشارهای اجتماعی و فرهنگی حتی به زور اسلحه به گفت: «واقعا وضعیت ما در ایران مصداق «هر دم از این باغ بری می‌رسد» است. هر روز یک حادثه، هر روز یک سانحه و اتفاق.
و از آن طرف هر روز یک روایت عجیب و ساختگی در مورد فلان مسول! مثلا یکی می گوید فرزند رهبر در کانکس عروسی گرفته یکی از رهبر پیامبر می سازد و می گوید که شفا می دهد و یکی فایل صوتی می گذارد که اما از اول هم به شایستگی خامنه ای اعتقاد داشته و ده ها مورد مشابه که اطلاع دارم همه از یک جا دستور گرفته اند. شما ببینید، این حجم از تلاش برای پاکسازی و شستن شخصیت منفور یک نفر، تنها در زمان هایی رخ داده است که یک دیکتاتور جنایتکار، دستکاه حکومتی اش در حال فروریختن بوده است. در کشور ما هم اگر این ها نشانه فروپاشی نیست پس نشانه چیست. او در ادامه سخنانش گفت که آخرین اتفاق عجیبی که شنیدیم و جامعه را تحت تاثیر قرار داد…..

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط