فاجعه برای خامنه ای : یکی از بزرگترین مراجع قُـم او را فاقد صلاحیت دانست

فاجعه برای خامنه ای : یکی از بزرگترین مراجع قُـم او را فاقد صلاحیت دانست در مجله ویدیویی توفیدز. حاوی اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

جستجوی سایت
اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 رای)
Loading...

X

#اعتراضات_سراسری #اعتراضات #گرانی #آبادان #شاهر

اوضاع نارضایتی مردم در ایران آنقدر این روزها فراگیر شده و صدای فروپاشی ر ج ا آن قدر واضح به گوش همگان می رسد که حتی علی خامنه ای در سخنان‌اش برای اولین بار از عبارت اعتراضات مردمی استفاده کرده ، رهبر خودخوانده ر ج ا که پیش از این همواره بجای «اعتراضات مردمی» از واژه های «فتنه» و «اغتشاش» و «آشوب» استفاده می‌کرد و مردم را «اراذل و اوباش وابسته به دشمنان» و «اشرار» می‌خواند این بار به نظر می‌رسد مجبور شده قبول کند این مردم هستند که اعتراض می‌کنند منتها آنطور که وی قلمداد می‌کند، «فریب» خورده‌اند! اما این اعتراف علی خامنه ای به اینکه مردم معترض هستد تصادفی و از روی یک عقب نشینی ساده رخ نداده است. ر ج ا با فساد گسترده، خرابکاری منطقه ای، ویران کردن منابع طبیعی، فراری دادن نیروهای انسانی و دشمنی با تمام جهانیان ، کشور را چنان به انحطاط برده است که دیگر حتی روحانیون و آخوندهای قم هم به رفتنی بودن رهبر خودخوانده رژیم ایمان آورده اند و سعی می کنند از او دوری کنند و راه خود را از او جدا بدانند. در همین راستا آیت‌الله مصطفی محقق داماد که دارای اعتباری ریشه دار در حوزه علمیه قم و شاید بتوان گفت با توجه به سابقه خانوادگی اش، در حال حاضر از معروف ترین مراجع قم است، است در دیدار عمومی با مردم با انتقاد شدید از خامنه ای او را فاقد صلاحیت دانست. او در صحبت هایش گفت که برخی اصحاب قدرت که خودشان را به خواب زده‌اند را نمی‌توان بیدار کرد، اما در جامعه ما افراد ناآگاه زیادی هستند که در بین آنها آگاهی عمومی ایجاد شده است. وی در ادامه گفت که به واسطه عملکرد ضعیف جمعی از روحانیون حکومتی مردم کل دین را کنار گذاشته اند و این همه به دلیل عدم صلاحیت آن فرد خاص است. او گفت روحانیت شیعه اکنون در بحرانی سخت فرو رفته و تنها راه حفظ نهاد دین، وابسته نبودن متولیان دین به قدرت است یعنی باید ولایت فقیه کاملا تغییر کند و سیاست از دین جدا شود. وی گفت روحانیت در عوض اگر زبان مردم باشد بیشتر محترم و موثراست. او در ادامه گفت که حتی چین با نقد مائو، پیشوای بزرگشان موفق شد کاری کند که هم احترام رهبرش را حفظ کند و هم حرکتش به سمت توسعه را تسهیل نماید. اما امروز مردم ما نمی توانند یک انتقاد ساده به فلان شخص خاص داشته باشند. مگر شما چه کسی هستید مگر چه ایرادی دارد برخی بگویند ما قبلا چنین تصوری داشتیم و اکنون به نتیجه دیگری رسیده‌ایم؟ مگر می شود کسی به جایگاهی تکیه بزند آ« هم بدون صلاحیت و پاسخ انتقاد را با سرکوب بدهد.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط
اپلیکیشن موبایل توفیدز
مطالب دیگر