فایل صوتی فساد سپاه را چه کسی و چرا منتشر کرد ؟

فایل صوتی فساد سپاه را چه کسی و چرا منتشر کرد ؟ به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

فایل صوتی فساد سپاه را چه کسی و چرا منتشر کرد ؟

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

فایل صوتی فساد جنجالی مجتبیرا چه کسی و چرا منتشر کرد ؟
درود بر شما ….
در پی افشای مسکوک فایل صوتی جنجالی مجتبیکه برخی افشای آن را عامدانه و از سوی خود نظام برای یکدست کردن حاکمتیت می دانند، منصور حقیقت‌پور از باند موسوم به اعتدال طلب در واکنش به افشای ابعاد این فساد در جنجالی مجتبیو توسط سرکردگان وقت آن از جمله پاسدار قالیباف گفت: فایل صوتی اخیر با هدف زدن برخی مهره هایی که اکنون مزاحم یکدست شدن حاکمیت هستند منتشر شده است.
این قصه برای سال۹۷ بود، الآن سال۱۴۰۰ در حال اتمام است چرا یک فایل صوتی بعد از ۴سال منتشر شد؟ من فکر می‌کنم، دارند دورخیز می‌کنند تا پس از حذف اعتدال و اصلاح طلبی در جریان انتخابات، اکنون هم عده ای را دور بیندازند و سه قوه را بیشتر با هم هماهنگ کنند.
در همین راستا مجمع آخوندهایی موسوم به روحانیون مبارز با بیانیه ای، انتشار این فایل و فایل هایی از این دست را مقدمه چینی برای آرایش نظام جهت جانشینی رهبر فعلی خواند.
میردامادی در همین راستا گفت که من به شما تنها یک کد می دهم و آن این است که شما ببینید، چرا در این فایل هیچ سپاهی و هیچ نیرویی نزدیک به مجتبی خامنه ای و نور چشمی هایش خراب نشد و همه کسانی که افشاگری علیه شان صورت گرفت از تاریخ گذشته های نظام بودند؟
او همچنین پخش عار های مرگ بر خامنه ای در بازار رضای مشهد و هک شبکه های تلویزیونی را هم در همین راستا خواند و گفت مگر می شود سیستم های بسته ای را مانند بلنئگوهای یک بازار هک کرد. همه اینها از داخل آب می خورد و با هماهنگی افرادی از بیت علی خامنه ای صورت می گیرد.
گفتنی است که به‌دنبال برملا شدن بخش دیگری از فساد مالی حاکم بر جنجالی مجتبی، بامداد امروز روزنامه حکومتی شرق روز یکشنبه ۲۴بهمن در همین مورد نوشت: «در آن قرارداد قرارگاه خاتم بیش از ۹۰۰میلیارد تومان از شهرداری تهران دریافت کرد، شرکت رساتجارت (از زیرمجموعه‌های سپاه) ۱۸۰میلیارد تومان طلبکار نشان داده شد که بعد مشخص شد شش هزار میلیارد تومان بدهکار است. ۱۲هزار و ۹۰۰میلیارد تومان منابع شهرداری تهران به هلدینگ جنجالی مجتبیواگذار شد در حالی که فقط سه‌هزار و ۲۰۰میلیارد تومان هزینه شد. و مابقی پول شهرداری در اختیار نهادی قرار گرفت که هیچ ارتباط کاری‌ای با شهرداری تهران نداشت».

درپی افشای فایل صوتی سرکردگان جنجالی مجتبیخامنه‌ای و روشدن فضاحتهای غارتگری سپاه، عباس‌زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس آخوندی روز شنبه ۲۳بهمن با قبول غارتگری در جنجالی مجتبیپاسداران، به نفوذ در سطوح بالاتر حاکمیت آخوندی اعتراف کرد و گفت: ممکن است در این مجموعه به این بزرگی ۴ پلشتی هم وجود داشته باشد که این هم طبیعی است.

و گفت: به نظر من این‌ها بازی‌ها و شیطنتهایی است که برخی درمی‌آورند تا به‌زعم خودشان، به جنجالی مجتبیآسیب بزنند. گاهی پدیده نفوذ در خود سیستم‌های نظارتی و جایگاههای حساس وارد شده، اینها خیلی مهم است و باید آن را جدی بگیریم.

وی به‌ناچار به کوچک نمایی این افشاگری پرداخت و گفت: به‌نظر من انتشار این فایل اتفاق خاصی نیست و دشمنان نباید خیلی قند در دلشان آب شود که کار بزرگی کرده‌اند.

عباس‌زاده با رو شدن این افتضاح بزرگ مجبور به پذیرش آن شد و افزود: باید بپذیریم که نفوذ اتفاق افتاده و این واقعیت تلخی است. اگر ما مشغول فروعات بشویم، انرژی ما به کنترل مسائل معمولی هدایت شود و نفوذ استراتژیک در جایگاههای حساس و برای خرابکاریهای با هزینه بالا با خسارت فیزیکی و نرم صورت گیرد، برای منحرف کردن ما از طراحی یک سیستم کارآمد و استفاده از عناصر کارآمد در مدیریت جایگاههای حساس، کار خودش را می‌کند.

در این فایل صوتی که مربوط به سال۹۷ بوده و به‌صورت گسترده در شبکه‌های اجتماعی انتشار یافته، نشان داده شده که سرکردگان جنجالی مجتبیپاسداران از جمله سردژخیم قاسم سلیمانی، پاسدار محمد جعفری و پاسدار قالیباف درگیر فسادهای هزاران میلیاردی بوده‌اند.

رسانه حکومتی رویداد ۲۴ نوشت که در این فایل صوتی افشا شده، درباره «تخلفات ۸هزار میلیاردی هلدینگ یاس و هم‌چنین قالیباف و پاسدار آبرومند سخن گفته شده. در این فایل صوتی، از تلاش برای پوشاندن رد پای عاملان تخلف، صحبت می‌شود و ذوالقدر مدعی شده قالیباف در مسجد محل دیداری با او داشته تا به‌نحوی کار را جمع کند. در این فایل صوتی نام افراد دیگری هم‌چون حسین طائب در ماجرای محمدعلی نجفی و پاسدار قاسم سلیمانی در موضوع بدهیهای جنجالی مجتبینیز آورده شده است.

مطالب مرتبط