فراخوان: چهارشنبه‌ی طوفانی | ۲۰ مهر‌ماه | از ساعت ۱۲ ظهر در تمام شهر‌های ایران

فراخوان: چهارشنبه‌ی طوفانی | ۲۰ مهر‌ماه | از ساعت ۱۲ ظهر در تمام شهر‌های ایران به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

فراخوان: چهارشنبه‌ی طوفانی | ۲۰ مهر‌ماه | از ساعت ۱۲ ظهر در تمام شهر‌های ایران

هم‌میهنان آزاده!
چهار هفته استقامت و پایداری شما در برابر اشغالگرانِ سرزمین مادریمان ایران، ستودنی است و بی شک تاریخ از این روز‌ها به عنوان رستاخیز یک ملت بزرگ در برابر دشمن تا بن دندان مسلح یاد خواهد کرد. آنچه شما در روز ۱۶ مهر‌ماه یا همان شنبه‌ی همبستگی‌ها خلق کردید، تَرک‌های عمیق و جبران ناپذیری بر دیوار‌های بیت اهریمن اعظم، ضحاک‌علی خامنه‌ای و جمهوری اسلامی وارد کرد. تَرک‌هایی که بی شک رژیم توانایی تعمیر و ترمیم آن را نداشته و نخواهد داشت، زیرا شما فرزندان راستین ایران، اَمان و فرصت آن را به این اهریمنان نخواهید داد.
از این رو و برای وارد ساختن ضربه‌‌ای دیگر به این بنای در حال فروپاشی و در حمایت و همبستگی با هم‌میهنانمان در کردستان و سیستان و بلوچستان، گروه‌ها و اقشار مختلف مردمی به صورت خودجوش و گاها تشکل‌یافته، بار دیگر برای حضور پرشمار و گسترده در خیابان‌های جای جای ایران پهناور فراخوان داده‌اند. این فراخوان‌ها از هم‌میهنان می‌خواهند تا همدل و همصدا و از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۰ مهر‌ماه، دیگر بار خیابان‌ها را به تسخیر خود در‌آورده و با فریاد‌های خود لرزه‌ای دیگر، این بار مهلک‌تر، بر بیت اهریمن اعظم، خامنه‌ای و مزدورانش وارد سازند.
بیایید تا بار دیگر ثابت کنیم هم‌میهنانمان در کردستان که چشم و چراغ ایران است و سیستان و بلوچستان که خشمش، خشم تمام ایران، تنها نیستند و ما ایرانیان، ملتی هستیم که دردهامان را با هم فریاد می‌زنیم، خشم‌هامان را با هم طغیان می‌کنیم و ایرانِ اشغال شده‌مان را با هم آزاد! ایرانمان را پس خواهیم گرفت!

#مهسا_امینی
#فراخوان
#OpIran
@Unikador
https://www.youtube.com/watch?v=o1sxHO7ai64&ab_channel=Unika

===================
#ایران
#یونیکا
#خبر_یونیکا
برای حمایت از ما لطفا کانال را سابسکرایب نمایید
===================
برای دریافت اخبار بیشتر می توانید به وبسایت یونیکا در آدرس زیر مراجعه کنید

News


===================
چنانچه انتشار این برنامه حقوق تالیف شما را نقض می کند می توانید از طریق
ایمیل زیرمشکل را با ما در میان بگذارید
[email protected]
===================
توجه: بخش کامنت ها برای تمامی ویدئو ها باز می باشد. دنبال کنندگان می توانند نظرات خود را آزادانه اعلام نمایند
کامنت هایی که حاوی کلمات رکیک، غیر اخلاقی و توهین آمیز باشد حذف خواهند شد
=====================
برنامه های یونیکا شامل بخش های مختلف مانند؛ اخبار یونیکا، کافه سیاست، ایران در رسانه های جهان، زنگ سیاست، تحلیل سیاسی روز، نکته نوشت و توئیت نوشت های داغ هفته می باشد
=====================
پایگاه خبری-تحلیلی یونیکا، رسانه ای مدیا محور است که بازتاب دهنده اخبار و اطلاعات مربوط به ایران می باشد. یونیکا در جهت خاموش نماندن صدای ایرانیان در سراسر جهان پایه گذاری شده و فعالیت می کند. یونیکا یک رسانه مستقل، آزاد و ملی است و هیچ وابستگی به شخص، نهاد خصوصی و دولت خاصی ندارد
====================

مطالب مرتبط