فرار احتمالی خانواده خامنه ای از تهران (آمریکا تصاویر ماهواره ای از بیت خامنه ای را منتشر کرد )

فرار احتمالی خانواده خامنه ای از تهران (آمریکا تصاویر ماهواره ای از بیت خامنه ای را منتشر کرد ) در مجله ویدیویی توفیدز. حاوی اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

جستجوی سایت
اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

X

#اعتراضات_سراسری #دزفول #گرانی_افسارگسیخته #رئیسی_استعفا #رييسي #نان_قیمت_جان #نان_کوپنی #گرانی #شهرکرد

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید. سازمان ماهواره ای نوا وابسته به آژانس فضایی و هوایی آمریکا به تازگی تاویری را منتشر کرده که برای اولین بار نشان دهنده حضور هلیکوپتر ها در محوطه بیت علی خامنه ای است. اسنادی که با ادعاهای ساکنین مناطق اطراف مبنی بر شنیدن صداهای عحیب در منطقه همخوانی دارد. سازمان نوآ همچنین اذعان کرده است که پرنده های تشخیص داده شده احتمالا از نوع آر اس پی 2 چینی هستند که پرنده هایی مخقی کار ، با ابعاد کوچکتر و صدای بسیار کمتر از هلیکوپتر های معمولی هستند و از آن ها در طی ساعات شب برای جابجایی افراد از محوطه بیت علی خامنه ای استفاده شده است. گفتنی است که پیشتر اداره امنیت ملی ایالات متحده در گزارشی مفصل راه های خروج اضطراری از محوطه بیت علی خامنه ای را افشا کرده بود و از تونل هایی در تصاویر ماهواره ای رادیویی رونمایی کرده بود که بیت علی خامنه ای و محوطه پاستور را به پایگاه های هوایی مرکز تهران متصل می کرد اما اکنون به نظر می رسد که این رویکر تغییر کرده و ساکنین بیت فساد رژیم به نوعی دیگر برای فرار از مخمصه در شرایط اضطراری برنامه ریزی کرده اند.
اکنون در حالی که هر روز بر شدت اعتراضات در جامعه افزوده می شود ، این طور می نماید که علی خامنه ای و اعضای خانواده اش برای مدتی از تهران خارج شده تا به خیال خودشان آب ها از آسیاب بیافتد.
این اخبار در حالی منتشر می شود که ه نظر می‌رسد که حق‌طلبی کارگران و بازنشستگان و معلمان و سایر اقشار، «عمود خیمه نظام» را به‌شدت لرزانده‌است. فریاد های پیاپی و پایان‌ناپذیر کارگران گرسنه، بازنشستگانی که حرمت و کرامتشان خدشه‌دار گردیده و نیز معلمان آزاده و سایر اقشار و گروه‌هایی که هر درد و رنجی را نظام ولایت فقیه بر آنان روا داشته، چنان ترسی در دل خامنه‌ای ایجاد کرده است که خامنه ای در آخرین حضور عمومی خود قبل از خروج احتمالی از تهران ناگزیر تعدادی دستچین‌شده را به اسم کارگر پای منبر تکرار وعده و وعیدهای خود جمع کرده است.

مطالب مرتبط
اپلیکیشن موبایل توفیدز
مطالب دیگر