فریاد مردم در خیابان های تهران: قالیباف و رئیسی “هوو” شدند

فریاد مردم در خیابان های تهران: قالیباف و رئیسی “هوو” شدند به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

فریاد مردم در خیابان های تهران: قالیباف و رئیسی “هوو” شدند

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

پس از گذشت نزدیک به یک سال از روی کار آمدن ابراهیم رئیسی و به سنگ خوردن یک تیرد دیگر نظام برای کنترل شرایط وخیم اقتصادی سیاسی، اکنون دیگر جامعه ایرانی تاب و توان گرانی ها و مشکلات بیشتر را به هیچ وجه ندارد. به ویژه پس از آشکار شدن فساد گسترده حلقه رئیسی – علم الهدی که به منابع مالی چند صد میلیون دلاری گره خورده و رو شدن دست فریبکار رئیس مجلس رژیم که شعار های حمایت از تولید داخلی میداد و فرزندش در گران ترین خیابان های ترکیه در حال خرید دیده شد. حال مردم به سطوح آمده کشور، که از این حجم از گرانی و تبعیض دیگر خسته شده اند امروز حداقل در 17 تجمع اعتراضی در کشور شرکت کردند.
اعتراضات در ایران از سوی کارگران، بازنشستگان، کشاورزان، کارمندان و دیگر شهروندان در آخرین روز فروردین نیز ادامه یافت. فردا قرار است نخستین اعتراض سراسری آموزگاران با فراخوانی از سوی شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی معلمان برگزار شود.
اما شاید شاخص ترین تجمعات روز گذشته تججمعهی باشد که با مداخله پلیس و گارد ویژه مجلس در خوالی بهارستان رخ داد و معترضان با سر دادن شعارهایی ضد روسای مجلس و جمهور، آن ها را هو کردند. در همین حال کارکنان شرکت نفت و گاز در اعتراض به اوضاع معیشتی در بسیاری از سایت های کاری اعتصاب کرده و تجمع اعتراضی برگزار کردند.
کارکنان معترض با سردادن شعار و در دست داشتن پلاکاردهایی، نسبت به دریافت مبالغ پایین دستمزد برای ساعات کاری بسیارشان، اعتراض کردند و رئیسی را فریبکار و دروغگو خواندند.
همچنین در یک حرکت جدی بار دیگر اصفهان در حال به پا خواستن است و روز گذشته کشاورزان در شرق استان اصفهان در پی ارائه نشدن حقابه با وجود فصل کشت و خشکی زمین‌هایشان تجمع اعتراضی برگزار کردند.
کشاورزان اصفهان با وعده سازمان آب و مقامات استانداری مبنی بر تحویل حقابه برای کشاورزی اقدام به کشت گندم کردند. وعده هایی که تنها برای فروکش کردن اعتراضات سال گذشته بود. اما اکنون پس از کاشت با بی‌آبی و دزدی حقابه محصولاتشان در حال خشک شدن است.