فوری/اعزام تانک به خیابان های کرج/ مناطقی از کرج به دست انقلابیون افتاد /احتمال لغو نماز جمعه در کرج

فوری/اعزام تانک به خیابان های کرج/ مناطقی از کرج به دست انقلابیون افتاد /احتمال لغو نماز جمعه در کرج به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

فوری/اعزام تانک به خیابان های کرج/ مناطقی از کرج به دست انقلابیون افتاد /احتمال لغو نماز جمعه در کرج

#زن_زندگی_آزادی #اعتراضات_سراسری #مهسا_امینی #ایران #خامنه_ای #نه_به_جمهوری_اسلامی
#mahsaamini #انقلاب #کرج #کرمانشاه #اصفهان #اردبیل #اراک #آمل

شب گذشته مردم قهرمان و آزادی خواه در کرج با شعارهای مرگ بر خامنه‌ای و امسال سال خونه سیدعلی سرنگونه بنرهای بزرگ خامنه‌ای، خمینی، قاسم سلیمانی و نمادها و خودروهای حکومتی را به آتش کشیدند. آتش کشیدن نمادهای حکومتی با تشویقها و فریادهای جوانان همراه بود. اما کرج تنها نیود و قزوین، اراک، تهران، رشت، آمل، اصفهان و کرمانشاه هم صحنه جنگ تمام عیار مردم آزادی خواه کشورمان و مزدوران علی خامنه ای خونخوار بودند. اما داستان کرج داستانی متفاوت بود، مردم کرج آنقدر قهرمانانه، شجاعانه و دلیرانه در خیابان ها ظاهر شدند که چنیدن خبرگزاری خارجی گزارش دادند که ر ج ا در شهر کرج عملا سقوط کرده است و به دست انقلابیون شجاع و آزادی خواه ایرانی افتاده است. در وصف دلاوری و غیرت شیرزنان و شیرمردان کرجی ، همینقدر بس که بگوییم مزدوران و ایادی ر ج ا آنقدر ترسیده بودند و قالب تهی کرده بودند که مجبور شدند با فرود هلی کوپتر در وسط یک بزرگراه نیروهای کمکی و مزدور اضافه کنند تا شاید بتوانند بیشتر مقاومت کنند. آخرین اخبار از کرج هجاکی از آن است که مردم غیور کرج خواب را از چشمان مزدوران خامنه ای گرفته اند و اعتراض ها تا صبح ادامه داشته است. از آنجایی که تماس های تلفنی و اینترنت همراه و ثابت در برخی محلات پر تنش کاملا مختل شده است هنور تصاویر جدید از ادامه اعتراضات در شب گذشته در کرج مخابره نشده است اما شاهدان عینی که از این مناطق خارج شده اند گزارش کرده اند که کنترل نقاطی از این شهرستان عملا به دست انقلابیون افتاده و مزدوران خامنه ای جرات ورود به این مناطق را ندارند. همچنین تصاویری مخابره شده که نشان می دهد سرکوبکران ر ج ا ، در حال حمل حداقل 20 تانک به سمت شهر کرج هستند که احتمالا در صورت اوج گرفتن درگیری ها از آ« ها استفاده کنند. برخی از سازمان دهندگان خیزش انقلابی مردم کرج در گفتگو با کانال های تلگرامی همچون وحید آنلاین، از مردم تهران درخواست کرده اند که کرجی ها را تنتها نگذارند و به خیابان ها بیایند تا بلکه رژیم نتواند نیروی سرکوب بیشتری به کرج اعزام کند.
© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط