فوری | افشای طرح کثیف و ضد انسانی سرویس امنیتی روسیه علیه مردم ایران و برای نجات رژیم

فوری | افشای طرح کثیف و ضد انسانی سرویس امنیتی روسیه علیه مردم ایران و برای نجات رژیم به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

فوری | افشای طرح کثیف و ضد انسانی سرویس امنیتی روسیه علیه مردم ایران و برای نجات رژیم

#زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی #اعتراضات_سراسری #ایران #خامنه_ای #نه_به_جمهوری_اسلامی #mahsaamini #انقلاب #سنندج #mahsaamini

در حالی که در بسیاری از کشورهای جهان دوزهای کمکی واکسن برای گونه های جدیدی و تغییر یافته بیماری به مردم تزریق شده است، در ایران نتنها خبری از واکسن های به روز شده و حتی ثدیمی نیست که حتی بسیاری از منابع گزارش داده اند که برای مصدومان، مجروحان و افرادی که نیاز به سرم و موارد ابتدایی کمک های اولیه دارند، دیگر این اقلام هم موجود نیست. از طرف دیگر در حالی که بسیاری از شهروندان ایرانی با مشکل کمبود دارو و گرانی و عدم درسترسی دارو و اقلام بهداشتی مواجه هستند و اخیرا حتی در برخی داروخانه ها قرص های ساده مانند سرماخوردگی هم کمیاب شده است، اعلام دو خبر موجب بهت و حیرت همگان شد. خبر اول اینکه مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو ضمن تشریح وضعیت بازار داروها، گفت: صادرات دارو به روسیه طی 5 هفته گذشته رشد 250 درصدی داشته است. و خبر دوم اینکه به اعلام خبرگزاری های رسمی حکومتی وزارت بهداشت ایران با دستور «غیرقانونی»، حجم وسیعی از سرم و داروها را «نابود کرده است» و این به دستور نهادهایی وابسته به سپاه بوده و با هیچ ارگان رسمی دولتی هماهنگ نشده است. تا اینجای ماجرا را داشته باشید تا بفهمیم که این نسل کشی کثیف از کجا آب می خورد.
در ۵ دسامبر ۲۰۱۱ هم‌زمان با اظهار نظر ناظران بین‌المللی انتخابات پارلمانی روسیه دربارهٔ نقض فاحش مقررات در جریان رای‌گیری، چندین هزار نفر در خیابان‌های مسکو شعار «مرگ بر پوتین» سر دادند. در این روز زد و خوردهایی گزارش شد و پلیس روسیه گفت بیش از ۳۰۰ تظاهرکننده را بازداشت کرد. در حالی که شمار معترضات در مسکو و سنت هر روز در حال افزایش بود و بسیازری از نتظران بین المللی احتمال وقوع یک انقلاب در روسیه را می دادند، سرویس امنیت فدرال روسیه دست به یک طرح فوق امنیتی محرمانه زد که اسناد آ« بعد ها در منابعی مانند گاردین در اختیار عموم قرار گرفت. سرویس امنیت فدرال با جمع آوری دارو و پخش کردن ویروس برخی بیماریهای غیر کشنده سعی کرد که مردم را خانه نشین کند و از طرف دیگر با از دسترس خارج کردن سرم ها و موارد الزامی برای درمان زخمی شدگان اعتراضات ، سعی کرد یک ترس عمومی برای معترضان ایجاد کند. اتفاقی که به عینه مشابه آن را امروز در ایران می بینیم.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط