فوری : خامنه ای جزایر ایران را به عربستان فروخت

فوری : خامنه ای جزایر ایران را به عربستان فروخت به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

فوری : خامنه ای جزایر ایران را به عربستان فروخت

شاهزاده رضا پهلوی درباره راهپیمایی‌ ۲۲ بهمن در خارج کشور: پیام‌آور اتحاد، احترام، مدارا و ارزش‌های نیک باشید
– از همه شما هم‌میهنانم دعوت می‌کنم که با همبستگی و اتحادی بیش از پیش، روز ۲۲ بهمن (۱۱ فوریه) امسال را به باشکوه‌ترین روز در تقویم انقلاب ملی ایران تبدیل کنید و شور و انرژی مضاعفی به مردم و مبارزان داخل ایران بدهید.
– بر روی نقاط اشتراک‌تان تمرکز کنید و دوشادوش و دست در دست هم، صدایی واحد و بلند را در پشتیبانی از انقلاب ایران به گوش رسانه‌ها، افکار عمومی و سیاستمداران در کشورهای‌تان برسانید.
– از هر دسته و گروهی هستید، چپ یا راست، جمهوریخواه یا پادشاهی‌خواه، موافق یا مخالف من، به یکدیگر و بی‌احترامی نکنید. به‌ ویژه اگر پرچم ملی شیروخورشیدنشان ایران را در دست دارید، حرمت آن را حفظ کنید، و پیام‌آور اتحاد، احترام، مدارا، و همه ارزش‌های نیکی باشید که پرچم ایران نماد آن است.

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

#ایران #عربستان #شاهزاده_رضا_پهلوی

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط