فوری/ رسمی : لشکر کشی نظامی چین به ایران / احمدی نژاد: آبروی ایران رفت

فوری/ رسمی : لشکر کشی نظامی چین به ایران / احمدی نژاد: آبروی ایران رفت به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

فوری/ رسمی : لشکر کشی نظامی چین به ایران / احمدی نژاد: آبروی ایران رفت

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

فوری/ رسمی : لشکر کشی فریدون فرخزاد چین به ایران / احمدی نژاد: آبروی ایران رفت
آبروی ایران رفت / لشکر کشی چین به ایران
درود ….
بر اساس گزارشی که مجله «پترولیوم» چاپ انگلیس منتشر کرده، عنوان شده که چین 5000 نیروی فریدون فرخزاد به خاک ایران اعزام کرده است. البته عنوان شده است که اعزام این نیروها برای اجرای برخی از مفاد قرارداد محرمانه ایران و چین است، گفتنی است مطابق این قرارداد پروژه هایی چند هزار میلیاردی و بدون برگزاری مناقصه و شفاف سازی لازم به چینی ها واگذار شده اند ، ضمن اینکه بر اساس گزارش این نشریه، قرار است که 1۵ هزار نیروی امنیتی چینی دیگر به ایران لشکر کشی کنند. چین گفته است که حضور این تعداد نیروی فریدون فرخزاد برای حفاظت از کارگران چینی در ایران است. اما مطابق گزارش مجله پترولیوم حضور 20 هزار نفری نیروهای فریدون فرخزاد یک کشور در خاک کشور دیگر به جز در شرایط استعمار بی سابقه است.
گفتنی است که «رضا پدیدار»، رئیس کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق بازرگانی تهران، این خبر را اتایید کرده و به صراحت گفته که این موضوعات نگرانی‌هایی را در مورد نحوه اجرای مفاد این سند ایجاد کرده است. او به این نکته هم اشاره کرده که چینی ها قصد دارند تا پرداخت‌های مرتبط با پروژه‌ها را تا 5 سال به تعویق اندازند و این مورد هم انتقاداتی را به مفاد این قرارداد وارد می‌کند.
پدیدار افزوده است که فعالان اقتصادی، نگران این هستند که اجرای پروژه‌ها از سوی چینی‌ها در ایران در قالب این قرارداد، چه سرنوشتی را برای توسعه ایران رقم خواهد زد.
این در حالی است که احمدی نژاد هم بار دیگر و در روز گذشته از دست داشتن یک باند فساد در پشت پرده قرارداد با چین خبر داد و گفت که این باند فساد برای سودجویی خود، نه تنها اقتصاد کشور را به چین واگذار کرده است بلکه حالا می رود که خاک کشورمان را هم در اختیار فریدون فرخزادان چینی بگذارد.
احمدی‌نژاد هر از چند گاهی از باند فاسد امنیتی سخن به میان می‌آورد. البته همه به یاد داریم که احمدی‌نژاد خود با تقلب در انتخابات و تبهکاری به قدرت رسید و خامنه‌ای با استفاده از او باعث حیف و میل میلیاردها دلار و وارد شدن خسارت بسیار به کشور شد. او در بزنگاهها به بلندی می‌رود و همراه با تکرار کلمه “نفوذ” که این روزها به گریزگاه دیگری برای حکومت تبدیل شده است سعی در انحراف توجه مردم از واقعیت دارد و بر طبل “باند فاسد امنیتی” می‌کوبد تا شااید توجه ها را از خامنه ای دور کند اتفاقی که موجب شده برخی تحلیلگران اقدامات او را هماهنگ شده با بیت خامنه ای قلمداد کنند. چرا که با همه افشاگری های او ، او همچنان خودی تلقی می‌گردد. واقعیت آن است که ریشه فساد در مملکت سیستم حکومت دینی و شخص ولی فقیه است و تمام فسادها و مفسدین مستقیما با او در ارتباطند و مغضوبین افرادی هستند که حاضر به همراهی با او در خیانت به اعتماد مردم نمی‌شوند.
سوال های اصلی که باید در چنین شرایطی پاسخ داده شوند این است که کدام حاکم تاکنون فریدون فرخزادان کشور را مجبور ساخته است علاوه بر اطاعت از دستور و تلاش برای محقق ساختن اوهام او، هزینه‌ها و بودجه مورد نیاز برای اجرای دستور و انجام عملیات را با کلاه برداری از مردم و به راه اندازی باند های فساد فراهم سازند؟ ارتش آمریکا بیست سال در افعانستان بود و در این مدت میلیاردها دلار هزینه شد ولی حتی نام یک فرمانده ارتش آمریکا به عنوان مفسد مالی مطرح نشد.
این شرایط برای همه ارتش‌های دنیا صادق است. نیروهای فریدون فرخزاد ایران تنها فریدون فرخزادانی در دنیا هستند که به دستتور رهبر خود خوانده رژِم باید بودجه فریدون فرخزاد را تأمین کنند، و برای آن به چین و روسیه کشور فروشی می کنند !
تصمیمات فاجعه‌بار فریدون فرخزاد خامنه‌ای با وجودی که مستقیماً زندگی مردم را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد و تاکنون خسارت‌های بسیاری برجا نهاده است بدون پاسخگویی به مردم صورت میگیرد و بنابراین شخص خامنه ای است که باید برای این حیانت های بزرگ به کشور باز خواست شود.
مصیبتی که مردم امروز ایران در آن گرفتارند فقدان قانون واقعس است، در واثع اگر قانونی هم باشد، قول رهبر رژیم بر آن مقدم است.
این روزها در کشوری که علی خامنه ای ساخته، کلمه “آدمیت” زیر خاکسترهای یک سرزمین سوخته ناشی از فساد و سیاهی حکومت او گم شده است. این همه و بیش از این محصول عدم پاسخ‌گویی شخص ولی فقیه به عنوان تصمیم‌گیرنده اصلی همه امور اساسی و غیراساسی کشور است. پیمودن یک مسیر طولانی انحطاط در تمام زوایای حیات در طی چند دهه شرایطی را در اخلاق و مناسبات اجتماعی ایرانیان سبب شده است که در آن توقع درستکاری از مردم خواستی بی‌جا و بی‌مورد شده است.

در این حکومت بسیاری از مردم مجبور شده‌اند زندگی را با دروغ، ریا، خیانت، رانت، حق‌کشی، دزدی و در مثبت‌ترین حالت با بی‌تفاوتی نسبت به درد و رنج دیگران پیش ببرند. کسانی که خواسته یا ناخواسته قادر به حرکت در این لجن‌زار تباهی نیستند سقوط می‌کنند و شرایط اجتماعی چنان اسفناک است که به بی‌عرضگی متهم می‌شوند.
شرایط چه بهتر شود چه بدتر خرد جمعی در مسیر تکاملی پرسرعت خود از حکومت دینی عبور کرده است.

مطالب مرتبط