فوری / روسیه هم پشت خامنه ای را خالی کرد – جلسه فوری شورایعالی امنیت ملی

فوری / روسیه هم پشت خامنه ای را خالی کرد – جلسه فوری شورایعالی امنیت ملی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

فوری / روسیه هم پشت خامنه ای را خالی کرد – جلسه فوری شورایعالی امنیت ملی

#زن_زندگی_آزادی #اعتراضات_سراسری #مهسا_امینی #خامنه_ای #ایران #شاهزاده_رضا_پهلوی
#نه_به_جمهوری_اسلامی #mahsaamini

این را حتی د از تفرقه در اردوی دیکتاتورهای شرقی نیز می توان دید، آنجایی که پوتین و علی خامنه ای هم جتی به جان هم می افتند. در همین رابطه به نقل از خبرگزاری ، اسماعیل کوثری در دیدار با نماینده خامنه ای از کمبود و ریزش ننیروهای سرکوب گفته و از اینکه در این شرایط خامنه ای حدود 20 درصد از نیروهای سپاه را در اختیار روسیه برای شرکت در جنگ گذاشته انتقاد کرده و گفته که ما حتی از روس ها در خواست کردیم که نیمی از نیروهایمان بازگردند و آ« ها مخالفت کردند. در همین حال میخائئیل شویچنکو، معاون وزارت دفاع روسیه با انتقاد از سیاست های ر ج ا گفته است که ج ا بایید پیش از اینکه کار به اینجا می کشید، مانع اعتراض ها می شد و اکنون ما هنمی توانی آرایش نیروهایمان را به خاطر سهل انگاری مسولان ج.ا تغییر دهیم.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط