فوری : طرح صیانت : گوگل، ایمیل های خارجی و اینستاگرام به زودی فیلتر می شوند.

فوری : طرح صیانت : گوگل، ایمیل های خارجی و اینستاگرام به زودی فیلتر می شوند. به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

فوری : طرح صیانت : گوگل، ایمیل های خارجی و اینستاگرام به زودی فیلتر می شوند.

#حجاب_بی_حجاب #حجاب_اجباری #گوگل #اینستاگرام #فیلترشکن

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

در روز گذشته گزارش هایی مبنی بر عدم دسترسی بسیاری از کاربران به موتور جستجوی گوگل به ویژه در شهرستان ها و شهرهای کوچکتر مخابره شد. اتفاقی که به نظر می رسد آخرین قدم در راستای طرح صیانت و پیاده سازی اینترنت چینی باشد و در حالی که مردم ایران مشغول مبارزه با گرانی، محدودیت های حجاب و بسیاری دیگر از مصیبت هایی هستند که ر فاسد ج. ا بر سر آن ها آورده، این طور به نظر می رسد که طرح صیانت هم بی سر و صدا در حال اجرا ‌شدن است.
در همین راستا گزارش‌های برخی از کارشناسان فناوری اطلاعات و فعالان حوزه اینترنت حاکی از برخی اقدامات اپراتورهای تلفن همراه در محدودسازی دسترسی به فضای مجازی است. بر اساس این گزارش‌ها، اپراتورهای همراه اول و ایرانسل قابلیت جستجوی ایمن (safe search) در مرورگر گوگل را برای مشترکان فعال کرده‌اند. و تنها در این حالت است که این موتور جستجو کار می کند و این در حالی است که جستجوی ایمن، محتوای ارائه شده در جستجوها را محدود می‌کند. به این ترتیب، تمام مشترکان این اپراتورها، تنها می‌توانند به فضاهایی از گوگل دسترسی داشته باشند که کودکان مجاز به دسترسی و استفاده از این محتویات هستند!
همچنین محسن عیسی پور از کارشناسان شورایعای فضای مجازی در این رابطه به خبرنگار انتخاب گفته است که تمامی افدامات برای فیلترینگ کامل گوگل، ایمیل های خارجی و اینستاگرام انجام شده و هیچ مانعی هم در این راه وجود ندارد، و این الگو در کشور چین هم پیاده سازی شده و پس از مدتی برای مردم عادی می شود. وی وقیحانهخ گفته است که استفاده از گوگا و سرویس هایی مانند اینتساگرام، تنها یک عادت است که اگر مردم این عادات نادرست را تغییر دهند، ثمرات مثبت آن را در زندگیشان می بینند.
وضع این محدودیت هایی اخیر در حالی است که ر ج ا برای انحراف افکار عمومی از گرانی ها ، دزدی و اختلاس ها و سایر فسادهای حکومتی، سعی در فشار بیشتر در زمینه های آزادی ، حجاب ، و اینترنت کرده است. در همین حال و در حالی که بسیاری از زنان در ایران با راه‌اندازی کارزاری علیه حجاب اجباری در خیابان‌ها بدون حجاب ظاهر شده‌ و در شبکه‌های اجتماعی هشتگ #حجاب_بی_حجاب ترند شده است، غلامحسین محسنی‌ اژه‌ای رئيس قوه‌ قضاییه خواستار ورود دستگاه‌های اطلاعاتی در مسئله بی‌حجابی زنان ایران شد!

مطالب مرتبط