فوری | قدم اول برداشته شد! مجوز شورای امنیت برای حمله نظامی به رژیم خامنه ای صادر می شود!؟

فوری | قدم اول برداشته شد! مجوز شورای امنیت برای حمله نظامی به رژیم خامنه ای صادر می شود!؟ به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

فوری | قدم اول برداشته شد! مجوز شورای امنیت برای حمله نظامی به رژیم خامنه ای صادر می شود!؟

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

اعضای شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد در نیویورک پس از بررسی اخراج ایران از کمیسیون زن سازمان ملل، ایران را از این کمیسیون اخراج کردند. نشستی که به این تصمیم انجامید، در پی درخواست و تنظیم پیش‌نویس قطعنامه‌ای از سوی آمریکا صورت گرفته بود که تاکید دارد جمهوری اسلامی به خاطر نقض گسترده و سیستماتیک حقوق زنان ایران، نباید در این کمیسیون عضو باشد. در این نشست که صبح روز چهارشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۱ به وقت شرق آمریکا آغاز شده، تاکنون نمایندگان کشورهای آمریکا، استرالیا، کانادا، گواتمالا، مقدونیه شمالی، لیبریا و اسرائیل در حمایت از زنان و معترضان ایرانی سخنرانی کرده‌اند. لیندا توماس گرین‌فیلد»، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد با تاکید بر این‌که ایران باید از کمیسیون مقام زن سازمان ملل متحد اخراج شود، گفت: «دلیل اخراج جمهوری اسلامی از کمیسیون مقام زن سازمان ملل بسیار روشن است. عضویت ایران لکه زشتی بر اعتبار این کمیسیون است.»
او همچنین ادامه داد: «بیایید برای «زن زندگی آزادی»، جمهوری اسلامی را از کمیسیون مقام زن سازمان ملل متحد اخراج کنیم.»

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط