فوری / مقام آمریکایی : اتفاقات دانشگاه شریف درستی احتمال مرگ خامنه ای را تایید می کند

فوری / مقام آمریکایی : اتفاقات دانشگاه شریف درستی احتمال مرگ خامنه ای را تایید می کند به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

فوری / مقام آمریکایی : اتفاقات دانشگاه شریف درستی احتمال مرگ خامنه ای را تایید می کند

#زن_زندگی_آزادی #دانشگاه_شریف #خامنه_ای #خبرفوری

در همین راستا اما واکنش یک سناتور آمریکایی که پیشتر در مورد بیماری علی خامنه ای به نیویورک تایمز هبر داده بود بحص برانگیز ده است.
تام کاتن سناتور جمهوری خواه ایالات متحده در واکنش به این اتفاقات گفته است که این توحش ر ج ا را دیدیم . ما میدانیم که آنجا جایی است که تمام نخبگان ایرانی جمع هستند و قلع و قمع این افراد آن هم با چنین توجشی توسز عده ای که هویتشان معلوم نیست ، فقط نشان از یک چیز دارد و آ« این است که رژیم ج ا قطعا به دنبال ایجاد تنش و وحشت بیشتر برای اعلام خبری است که پیشتر به نیویورک تایمز هم داده بودم. گفتنی است که او پیشتر گفته بود که از طریف نیروهای امنیتی آمرکیا اطمینان پیدا کرده که حال علی هامنه ای بسیار وخیم است.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط