فیلم؛ کرونا/قم: انبوه اجساد جان‌باختگان در غسالخانه

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

فیلم؛ کرونا/قم: انبوه اجساد جان‌باختگان در غسالخانه

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

فیلم؛ کرونا/قم: انبوه اجساد جان‌باختگان در غسالخانه

ویدیويی از غسالخانه قبرستان بهشت معصومه قم منتشر شده است که تعداد زیادی از اجساد جانباختگان ناشی از ویروس کرونا را نشان می‌دهد (فیلم زیر). در این ویدیو صحنه دردناکی از تعداد زیاد فوت‌شدگان به تصویر کشیده است.

این اجساد در داخل کاورهای سیاه رنگ قرار داده شده‌اند و به گزارش شاهد صحنه و تهیه کننده فیلم، این اجساد الان چند روز است که در آنجا نگهداری شده و هنوز به خاک سپرده نشده اند. شمار اجسادی که در این غسالخانه دیده می‌شود بیشتر از ۴۰ جسد است که تعدادی از آنها کفن پیچ شده‌اند و بقیه در کاورهای پلاستیکی سیاه رنگ بسته‌بندی شده‌اند.

بر اساس جدول آماری ارائه شده از تعداد مبتلایان به کرونا و افراد فوت شده در اثر ابتلا به این بیماری، وضعیت در ایران بسیار بالاتر از نرم جهانی است. مطابق این جدول و گفته‌های مقامات وزارت بهداشت، تعداد فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا در ایران، ۶ برابر تعداد کشته شدگان در شهر ووهان چین مرکز شیوع این بیماری است.

 

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت خارج میشوید.
DOWNLOAD

 

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات