فیلم کمدی دوبله بدون سانسور: سه نفر روی نیمکت – جری لوئیس

فیلم کمدی دوبله بدون سانسور: سه نفر روی نیمکت – جری لوئیس به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

فیلم کمدی دوبله بدون سانسور: سه نفر روی نیمکت – جری لوئیس

برای فیلمهای بیشتر، از اینجا مشترک کانال فیلم پلاس شوید.

https://www.youtube.com/watch?v=hbWQJWW___8

نام فیلم: سه نفر روی نیمکت Three on a Couch
ژانر: کمدی، عاشقانه
زبان: دوبله فارسی
کشور: آمریکا 1966
خلاصه فیلم:
آرشیتکتی به‌نام "کریستوفر پراید" ( جری لوئیس) برنده مسابقه نقاشی یک دیوار نگاره در پاریس می‌شود و باید به فرانسه برود؛ اما نامزدش، "الیزابت" (لی) که روان‌پزشک است، حاضر نیست برای همراهی با او، بیمارانش را به‌ خصوص سه دختر جوانی که از مردان سرخورده شده‌اند رها کند. "کریستوفر" برای حل این مشکل، با سه چهره متفاوت، با دخترها طرح دوستی می‌ریزد و …

توضیحات:
"سه نفر روی نیمکت" یا آن طور که بعضی ها می گویند "سه نفر روی کاناپه" یک فیلم کمدی- رومانتیک بسیار زیبا از آثار "جری لوئیس" هست که در سال 1966 ساخته شد. این فیلم اولین فیلمی بود که لوئیس برای کلمبیا پیکچرز ساخت (تا 17 سال قبل از آن، وی تنها برای پارامونت کار می کرد).
مثل همیشه نقطه قوت این فیلم در ایران، دوبله بسیار قوی آن هست. استاد زنده یاد "حمید قنبری" با شیرینی خاصی به جای لوئیس صحبت می کردند که باعث می شد حتی در استودیو، همکارانش نیز بخندند.
در این فیلم مثل همیشه زنده یاد قنبری به جای جری لوئیس، خسروخسروشاهی به جای دکتر بنیامین مایزر و زنده یاد نیکو خردمند به جای دکتر الیزابت آکورد صحبت کردند.

بازیگران:
جری لوئیس
جنت لی
جیمز بست
مری آن موبلی
کاتلین فریمن

#فیلم #دوبله #کمدی #عاشقانه #سینما #جری_لوئیس
#فیلم_خارجی #فیلم_قدیمی #تماشا #فیلم_سینمایی #بدون_سانسور #آنلاین #فارسی #فیلم_کلاسیک #تماشای_آنلاین #تماشا

مطالب مرتبط