قالیباف، رئیس مجلس رژیم هم سرنگونی قریب الوقوع رژیم خامنه ای را فریاد زد ! مجلس: تغییر رهبر ممکن است

قالیباف، رئیس مجلس رژیم هم سرنگونی قریب الوقوع رژیم خامنه ای را فریاد زد ! مجلس: تغییر رهبر ممکن است به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

قالیباف، رئیس مجلس رژیم هم سرنگونی قریب الوقوع رژیم خامنه ای را فریاد زد ! مجلس: تغییر رهبر ممکن است

#مهسا_امینی #ایران #زن_زندگی_آزادی #خامنه_ای #mahsaamini #نه_به_جمهوری_اسلامی #اعتراضات_سراسری #شاهزاده_رضا_پهلوی #انقلاب #

نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون «اصل ۹۰» مجلس می‌گوید نمایندگان مجلس روز یکشنبنه ۱۱ دی‌ماه در جلسه با وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی «نگرانی‌هایی» داشتند که بیان شد و «اقدامات بازدارنده‌ای» که در کشور در حال انجام است برای نمایندگان تشریح شد.
– وی در مورد جزئیات این جلسه توضیح داد: «مهمترین مسئله جنگ روایت‌ها است و دشمن به شکل گسترده روایت‌های جعلی را مطرح می‌کند و توانسته در بخشی از جامعه بر افکار مردم تسلط پیدا کند».
-این نماینده شب قبل از جلسه با وزیر اطلاعات، در یک سخنرانی با محور تبیین یا توجیه وضعیت نظام برای بسیجی‌ها هشدار داد، «دشمنان شرایط را به‌گونه‌ای جلوه می‌دهند که تعدادی با جرأت و جسارت و ذهن فریب‌خورده از پهلوی دفاع می‌کنند و دستاورد‌های جمهوری اسلامی را زیر سؤال می‌برند».

یکشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۱ برابر با ۰۱ ژانویه ۲۰۲۳

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط