قالیباف به رئیسی نامه داد و نقشه شوم نظام را لو داد

قالیباف به رئیسی نامه داد و نقشه شوم نظام را لو داد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

قالیباف به رئیسی نامه داد و نقشه شوم نظام را لو داد

#گرانی #قالیباف #اعتراضات_سراسری #تظاهرات #IranProtests

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

در این خبر آمده است که محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، در نامه‌ای به سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، قانون جهش تولید دانش بنیان را ابلاغ کرد. اگرچه که عنوان این نامه چندان مهم به نظر نمی رسد و ظاهر آن همانند بسیاری از شعارهای دیگر نظام پوچ است ، اما اگر به محتوای این نامه دقت کنیم ، متوجه خواهیم شد که ر ج ا، روزهای سخت تری را برای مردم ایران رقم خواهد زد و چه خواب های شومی برای مردمان این سرزمین دیده شده است. در این نامه آمده است که طبق اعلام شورای نگهبان، طرح جهش تولید دانش‌بنیان که با اصلاحاتی در جلسه ۱۱ اردیبهشت به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده بود، در جلسه ۲۱ اردیبهشت شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با توجه به اصلاحات به عمل آمده مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد. و باید اجرایی شود. در ادامه این نامه آمده است که از این پس بر روی تمامی کالاهای وارداتی 20 % مالیات دانش بینیان اضافه خواهد شد و درآمد این مالیات صرف کمک به شرکت های دانش بنیان خواهد شد. این خبر به این معنی است که علاوه بر گرانی دلار ، حذف ارز 44200 تومانی و تورم، باید 20 درصد دیگر گرانی را بر بسیاری از کالاها اغمال کنیم. آن هم برای حمایت از شرکت هایی که شاید بیش از 90 درصد آ« ها متعلق به سران ر ج ا و فرزندانشان است و با رانت های دولتی عنوان دانش بنیان گرفتنه اند.

مطالب مرتبط