قسمتی عجیب از وصیت نامه شاه که در آن روش شکست رژیم خامنه ای را به مردم می گوید

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

قسمتی عجیب از وصیت نامه شاه که در آن روش شکست رژیم خامنه ای را به مردم می گوید

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

#نظام_ناکارآمد
#گرانی
#اعتراضات_مردمی
#اعتراضات_سراسری #دزفول #گرانی_افسارگسیخته #رئیسی_استعفا #رييسي #نان_قیمت_جان #نان_کوپنی #گرانی #شهرکرد
#IranProtests #دزفول #اعتراضات_سراسری #نه_به_جمهوري_اسلامي

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

در همین کانال و در ویدیوهای ثبلی بارها مرور کرده ایم که شاه ایران چگونه اتفاقات این روزهای ایران را پیش بینی کرده بود. چنان دقیق که گویا اصلا «پاسخ به تاریخ» را برای چنین روزهایی نوشته است. روزهایی که دیگر از فشارهای افتصادی و سیاسی و اجتماعی حکومت ملا ها نایی برای مردم ایران نمانده است.
آنجا که به نوشته قانعی فر ملت کهنسال ایران، شاید در روزهای موج احساسات و شامورتی بازی در بلوای 57، دقت نکردند که سخنان زنده یاد شاه فقید ، انگاری نسخه شرح وقایع امروز ماست. که اگر دقت می کردند، شاید زودتر از شر این فرقه تبهکار خلاص می شدند.
کشور ایران، با تاریخ و تمدن هزاران ساله، در چنگال دستگاه خلافت اسلامی ولایت فقیه به دام افتاده است در حالی که لیاقت مردم ایران، دمکراسی و آزادی و آرامش و صلح است. شاه فقید در پاسخ به تاریخ به روشنی گفته بود که ادامه حکومت مافیایی جمهوری اسلامی در ایران، چیزی از ایران باقی نخواهد گذاشت. و گفته بود که آن ها ماموریت شان، اضمحلال و نابودی ایران و توسعه فقر و جنایت است. و چه دقیق گفته بود چرا که اگر چنین نبود، این روزگار سیاه بر مردمان ایران، تحمیل نمی شد.
در این مورد برخی از سخنان محمدرضاشاه پهلوی در «پاسخ به تاریخ» را مرور می کنیم تا ببینیم شاه ایران که این روزها را تحت حاکمیت ملا ها برای ایران پیش بینی کرده بود، برای علاج این توده سرطانی چه نسخه ای را پیشنهاد کرده است.
شاهنشا ه در کتاب پاسخ به تاریخ، ، ص. 298 می گوید که "حق مرگ و زندگی مردم ایران ر در دست گرفته اند. این نظام، حکومت ظلمت و وحشت و سکون است" کشور در حال نابودی و ویرانی و تجزیه است" شما خواهید دید که " ارزش پول کشور به سرعت کاهش می یابد و سرعت تورم چنان خواهد بود که هر گونه پیش بینی و برنامه ریزی اقتصادی را ،حتی در کوتاه مدت، غیر ممکن می کند . گروه های کارگران و زحمت کشان بیش از همه از این انقلاب اسلامی زیان خواهند دید و کارگران و کشاورزان و کارمندان با بیکاری و تهی دستی و دشواریهای بسیار دست به گریبان خ.اهند شد

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر