قسمت سانسور شده از مصاحبه ابراهیم رئیسی زنگ خطرها را بیشتر به صدا درآورد

قسمت سانسور شده از مصاحبه ابراهیم رئیسی زنگ خطرها را بیشتر به صدا درآورد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

قسمت سانسور شده از مصاحبه ابراهیم رئیسی زنگ خطرها را بیشتر به صدا درآورد

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

همانطور که شنیدید، ابراهیم رئیسی با سراسیمگی مقابل دوربین صداو سیمای علی خامنه ای رفت تا شاید بتواند با وعده درمانی ها و دروغ های همیشگی اندکی آب بر آتش خشم مردم از وضعیت اسف بار اقتصادی کنونی پاشیده باشد. او که مشخص بود تنها با منطق از این ستون به آن ستون شاید امیدی باشد سعی دارد فعلا مردم معترض را در خانه ها نگه دارد گفت که رئیس‌جمهور افزود: ما برای سه دهک کم‌درآمد، ۴۰۰ هزار تومان و برای دهک های بالاتر ۳۰۰ هزار تومان کمک معیشتی نقدی در نظر گرفته ایم. رئیسی همچنین در ادامه و در سخنانس که غیر واقعی بودن آن برای همه جامعه ملموس است گفت: همه مردم از نان و دارو یا بنزین برخوردار هستند و به هیچ وجه قیمت آن ها تغییر نخواهد کرد. و همچنین یارانه کمک معیشتی نقدی تا یک یا دو ماه ادامه خواهد داشت تا کالابرگ الکترونیکی آماده شود. این سخنان ریسی در حالی مطرح شد که همه این روزها از کمبود آرد و روغن و نان و ماکارونی و گرانی این اقلام آگاه هستند.
رئیسی تاکید کرد: نان سنتی با نرخ فعلی به دست همه مردم خواهد رسید و دارو نیز از طریق بیمه‌ها با همین قیمت امروز عرضه می‌شود و این یارانه به بیمه‌ها هم پرداخت می‌شود و قیمت بنزین هم افزایش نخواهد یافت. و این سخنان همه در حالی است که نان دولتی به سختی پیدا می شود، پیچیدن هر نسخه ساده دارو صدها هزارتومان هزینه بر است و زمزمه های گرانی بنزین هم به تایید همه پمپ بنزین دارها شنیده می شود.
رئیس جمهور منتصب علی خامنه ای با فریبکاری و با بیان اینکه دولت مردمی، صادق است، گفت: یارانه کمک معیشتی قبل از گران شدن کالاها و افزایش قیمت‌ها یه حساب مردم واریز می‌شود و تا در مدت دو تا سه ماه آینده کالابرگ الکترونیکی به همه مردم به عنوان کمک معیشتی پرداخت می‌شود که البته قیمت کالاها از طرف سازمان حمایت از مصرف کننده اعلام خواهد شد تا مردم با این کمک معیشتی زندگی خود را تنظیم کنند.
اما از این وعده ها و دروغ درمانی ها که بگذریم، می بینیم که ابراهیم رئیسی این مصاحبه را به کل در فضایی آکنده از دروغ انجام داد ، مصاحبه ای که به مردم گفته شد مصاحبه زنده است اما بررسی تقطیع فیلم ها توسط متخصصان امر شکی را برای کسی باقی نگذاشته که این مصاخبه از پیش ضبط شده بوده است.
نکته جالب تر اما آنجایی است که حسینی یکی از عوامل فیلمبرداری پشت صحنه در ایستاگرام خود در حالی که در یک سلفی پشت صحنه را نشان می دهد می گوید که همین الآن برای شما خبری خوب دارم و آن این است که رئیس جمهور خبر داد که به حساب هر ایرانی 700 هزارتومان واریز می کنیم.
با بررسی این خبر و لحظه ای که مصاحبه ابراهیم رئیسی کات می شود می توان فهمید که رئیس جمهور هفت خط و شش کلاسه نظام، حتی نمی داند که چثدر می خواهد به حساب مردم واریز کند و یا حتی نمی داند که می تواند این رقم را واریز کند یا خیر و تنها رقمی را برای فرونشاندن خشم جامعه عنوان می کند که احتمالا با تذکر اطرافیان این قیمت سانسور و بازگویی می شود.
در واقع در پشت مصاحبه ابراهیم رئیسی یک حقه بزرگ و همیشگی رژیم نهفته است.
حقه این است که حتی اگر هم این ۴۰۰هزار تومان را بدهند، اما در شرایطی که ارزش ریال در حال سقوط آزاد است، در وضعیتی که همتی، رئیس بانک مرکزی پیشین رژیم، می‌گوید دولت رئیسی فوق‌سلطان چاپ پول است و طی دوران کوتاه روی کار آمدنش ۱۴۲هزار میلیارد تومان پول چاپ کرده، ارزش این ۴۰۰هزار تومان مانند برف در آفتاب تموز مرتباً آب می‌شود. بنابراین از یک‌طرف گرانی‌ها روند تصاعدی خود را طی می‌کند، از طرفی ارزش پول داده شده به‌ مردم روندی تنزلی! این سازوکاری است که مستمر پول را از جیب مردم به‌ جیب آخوندهای حاکم سرازیر می‌کند.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها