لو رفتن یک فایل صوتی جدید از فرمانده قرارگاه حفاظت بیت خامنه ای : اعلان وضعیت قرمز فروپاشی

لو رفتن یک فایل صوتی جدید از فرمانده قرارگاه حفاظت بیت خامنه ای : اعلان وضعیت قرمز فروپاشی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

لو رفتن یک فایل صوتی جدید از فرمانده قرارگاه حفاظت بیت خامنه ای : اعلان وضعیت قرمز فروپاشی

#مهسا_امینی #زن_زندگی_آزادی #اعتراضات_سراسری #ایران #خامنه_ای #mahsaamini #نه_به_جمهوری_اسلامی

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

– نمایندگان مجلس شورای اسلامی از رئیس قوه قضاییه خواستند که برخوردهای جدی قضایی با افراد سرشناسی را که با مردم همراهی کردند در دستور کار قرار دهد.
– نمایندگان نظام در مجلس به تازگی طرح دیگری را در دست بررسی قرار دادند که بر اساس آن دانشجویان معترض را برای ده سال از سفر به خارج از کشور منع کنند.

تیم فوتبال ایران از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه به وقت تهران در سومین دیدار از مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ مقابل تیم ملی فوتبال آمریکا قرار گرفت.

تیم ایران در این دیدار با نتیجه یک بر صفر مقابل حریفی شکست خورد که هرگز مقابل تیم ملی ایران نه تنها پیروز نشده بود که حتی ثانیه‌ای در جریان بازی از تیم ملی ایران پیش نیفتاده بود.

ساعاتی پیش از آغاز این مسابقه، تصاویری از آماده‌سازی شهرهای ایران برای جشن‌های حکومتی برای پیروزی این تیم یا موفقیت برای صعودش به مرحله دوم منتشر شد. مردم ایران در روزهای گذشته، تیمی را در قطر دیده بودند که بی‌تفاوت نسبت به رویدادهای داخل کشور، سرکوب‌های بی‌رحمانه مردم توسط نیروهای جمهوری اسلامی، کشته شدن بیش از ۶۰ کودک و بازداشت‌های بی‌رویه ورزشکاران، خبرنگاران، معترضین و دانش‌آموزان، مقابل دوربین‌ها ژست‌های شادمانه می‌گرفتند و برای پیروزی مقابل حریف، سرمربی را به هوا می‌انداختند.

رفتار بازیکنان تیم فوتبال و سرمربی این تیم در جریان رقابت‌های جام جهانی، بخشی از جامعه ایران را از این تیم دور کرد. خنده‌ها، شادمانی‌های زائدالوصف و مصاحبه‌های جهت‌دار بازیکنان و حتی سرمربی تیم، باعث گلایه‌هایی از این تیم و آه مردم ایران شده بود. مردمی که در روزهای اعتراضات، جوانان و کودکان خود را به دست نیروهای سرکوبگر کشته یا بازداشت شده می‌دیدند.

تیم فوتبال ایران با این نتیجه از رقابت‌های جام جهانی حذف شد.

تیم فوتبال ایران در حالی در سومین دیدار مقابل تیم ملی آمریکا قرار گرفت که در دیدار هم‌زمان، تیم‌های فوتبال انگلیس و ولز نیز برای صعود از همین گروه با هم دیدار می‌کردند.

ترکیب تیم کی‌روش برای دیدار با آمریکا

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم فوتبال، در دیدار مقابل آمریکا، تیمش را با ترکیب اولیه «علیرضا بیرانوند»، «مجید حسینی»، «مرتضی پورعلی‌گنجی»، «رامین رضاییان»، «میلاد محمدی»، «سعید عزت اللهی»، «احمد نوراللهی»، «احسان حاج صفی»، «علی قلی زاده»، «سردار آزمون» و «مهدی طارمی» به زمین فرستاد.

تیم فوتبال ایران با آرایش ۲-۴-۴ بازی می‌کند که در زمان حمله قابل تغییر به سیستم ۳-۳-۴ نیز هست.

همخوانی سرود جمهوری اسلامی در ابتدای بازی

بازیکنان تیم فوتبال ایران در زمان آغاز مسابقه، سرود جمهوری اسلامی را همخوانی کردند. بازیکنان این تیم فقط در بازی نخست این سرود را همخوانی نکرده بودند که با واکنش روزنامه کیهان در صفحه اول «بی‌غیرت» نامیده شدند. پیش از این بازیکنان تیم‌های ملی فوتبال ساحلی، بسکتبال، والیبال نشسته و واترپلو سرود جمهوری اسلامی را به دلیل همدردی با مردم ایران همخوانی نکرده بودند. بازیکنان تیم فوتبال در هر دو بازی با ولز و آمریکا این سرود را همخوانی کردند.

بازی دفاعی ایران، گل برای آمریکا

مطابق انتظار، کارلوس کی‌روش در نیمه نخست تیمش را با روشی محافظه‌کارانه و بسته‌تر از حریف به زمین فرستاد. آمریکا که برای صعود از گروه B نیاز به پیروزی داشت با بازی هجومی‌تر آغاز کرد. حملات تیم فوتبال آمریکا روی دروازه ایران با ضربه «کریستین پولیشیچ» مهاجم سرشناس تیم ملی آمریکا به ثمر رسید. پس از این گل، تیم کارلوس کی‌روش تلاش کرد حملاتی را روی دروازه آمریکا آغاز کند.

نیمه دوم؛ سانتر، سانتر، سانتر و شکست

کارلوس کی‌روش که در نیمه نخست مجبور شده بود مهرداد محمدی را به دلیل مصدومیت از زمین خارج و «علی کریمی» جوان را جایگزین او کرده بود، در نیمه دوم «سامان قدوس» را هم جانشین سردار آزمون کرد. نخستین موقعیت جدی تیم کارلوس کی‌روش در جریان این بازی را هم سامان قدوس دقیقه ۵۱ با ضربه سر خلق کرد که توپ از بالای دروازه بیرون رفتی.

تیم فوتبال در نیمه دوم سعی کرد با استفاده از فضاهای کناری زمین و سانترهای رضاییان و حاج‌صفی، موقعیت‌هایی را برای مهدی طارمی و سامان قدوس خلق کند. آمریکا هم از دقیقه ۶۰ با عقب کشیدن، چشم به ضدحملات داشت. نیتجه بازی هم‌زمان و گل‌های پیاپی انگلیس مقابل ولز، این معنی را داشت که تیم فوتبال با یک تساوی هم می‌توانست به مرحله بعد صعود کند.

کارلوس کی‌روش دقیقه ۷۲ با به زمین فرستادن ابوالفضل جلالی و مهدی ترابی، نشان داد که سعی دارد از طریق سانتر و ارسال توپ‌های بلند، دروازه آمریکا را باز کند. سرمربی تیم، برای تکمیل پروژه گل‌زنی تیمش، «کریم انصاری‌فرد» را هم برای استفاده از ضربات سر در دقیقه ۷۷ به زمین فرستاد.

در آخرین دقایق بازی بازیکنان تیم فوتبال سعی داشتند با راهکار فشار بر داور بازی برای گرفتن پنالتی فشار بیاورند که ناکام ماندند.

تیم ملی فوتبال آمریکا برای نخستین بار در تاریخ موفق شد تیم فوتبال ایران را شکست دهد.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط